Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy! [Nie Moge Zrobic Gm Na Wlasnym Serwie]


kilcif

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Proszę o pomoc! W Navicat for MySQL zrobiłem to co trzeba by mieć GM-a ,a po chwili loguje się na konto robię postać o nazwie takiej jaką podałem w bazie i . . . . . . . . .

ŻADNEGO GM-AAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Witam! Proszę o pomoc! W Navicat for MySQL zrobiłem to co trzeba by mieć GM-a ,a po chwili loguje się na konto robię postać o nazwie takiej jaką podałem w bazie i . . . . . . . . .

ŻADNEGO GM-AAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja pierdziele większej czcionki się nie dało ? uspokój się i nie ten dział...

Opublikowano

pierw postać potem gm ... gmhost nie musi być .100 może być normalna ale w gmlist musi być z normalna i na końcu z player na implerator i jakoś tak

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...