Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy serwer Minecraft! // 24 sloty // Zagraj za darmo z kolegami! // Wszystko legalnie! //


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Znawca
Opublikowano

3b9b6e0a875bf9d6250a982bb171ffc9598b0f9b

 

Siemanko!

 

Chcesz pograć z kolegami na serwerze ale nie masz pieniędzy lub twój komputer na to nie pozwala? Dobrze trafiłeś! Dzięki temu poradnikowi będziesz mógł legalnie i za darmo zagrać na serwerze razem ze swoimi znajomymi kiedy będziesz chciał!

 

Aby założyć serwer wejdź na http://imc.io/ i kliknij na ikonkę gry Minecraft; poczekaj chwilę, a ukaże się IP twojego serwera i czas po jakim zostanie on usunięty, czasu jest sporo bo aż 6 godzin!

 

By wpisać jakąś komendę kliknij "Send Command", a w okienku które pojawi się niżej możesz wpisać komendę, pamiętaj aby nie używać slash'a ("/").

 

By przedłużyć czas o kolejne 6 godzin wystarczy kliknąć "Extend Time" i polubić profil strony na Facebooku.

Dalsze przedłużanie już kosztuje ale bardzo mało:

 

12 godzin - $0.50 (1,68 zł)

1 dzień - $0.75 (2,52 zł)

7 dni $2.00 (6,71 zł)

30 dni - $6.00 (20,12 zł)

 

Środkowy przycisk "Delete Server" służy do usunięcia serwera, najmniej przydatna rzecz. :D

 

Paramenty serwera:

 

512 MB RAM

24 sloty

Spigot + Najnowsza wersja Minecraft

 

Miłego grania!

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Hmm... Ciekawe ; D Warto spróbować.

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Znawca
Opublikowano

Po co stawiać serwery na 6 godzin ja się pytam?

 

Oczywiście za sam tuta daje + ale na pewno nie skorzystam

 

Jakbyś chciał np. coś przetestować ze znajomymi lub udowodnić... jest wiele powodów, nie piszę, że wszystkim się przyda ale gdyby ktoś by takiego czegoś potrzebował to tu ma poradnik. ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

słabe, lepiej już postawić na własnym kompie.

 

Ty nie rozumiesz sensu tej strony. Jeśli chcesz pokazać na szybko koledze jakąś ciekawostkę to jedno kliknięcie i masz już serwer, podajesz IP koledze i pokazujesz to co chcesz pokazać.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Odświeżam.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Odświeżam.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

zamiast co chwile przedłużać już lepiej kupić stały

 

Też się z tym zgadzam.

Odświeżam.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Wow za miesiac ok 21zł :D

Da się więcej ramu dopisać do 30 slotów?

 

Niestety nie.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Kazdy moze postawić server na swoim kompie router czy na hamachi.Jak dla mnie ten tut nie jest przydatny.Na pukawce też masz za free na 12h masz cały panel dostępny .

Opublikowano

Super sprawa. Można sobie grać z kolegami. A nawet jak chce się przedłużyc to dużo nie kosztuje. Nice.

mca.png
Opublikowano

Nie lepiej wejść na jakiś hosting i uruchomić serwer testowy na 24 godziny? Można wszystko wgrywać (mapy, pluginy) i nie ma problemu z zgrywaniem. Po zakończeniu czasu po prostu robicie nowy serwer testowy i wgrywacie pliki serwerowe.

Moim zdaniem łatwiej i lepiej.

EDIT:

Na dodatek:

512 MB RAM


24 sloty

Z takim zasobem pamięci RAM ten serwer udźwignie max 7 osób. Jeśli weszłyby na taki serwer 24 osoby, to po prostu nic nie dałoby się zrobić.

  • 3 tygodnie później...
Znawca
Opublikowano

@Refresh: Poprawiłem wygląd tematu.

 

Nie lepiej wejść na jakiś hosting i uruchomić serwer testowy na 24 godziny? Można wszystko wgrywać (mapy, pluginy) i nie ma problemu z zgrywaniem. Po zakończeniu czasu po prostu robicie nowy serwer testowy i wgrywacie pliki serwerowe.

Moim zdaniem łatwiej i lepiej.

EDIT:

Na dodatek:

512 MB RAM


24 sloty

Z takim zasobem pamięci RAM ten serwer udźwignie max 7 osób. Jeśli weszłyby na taki serwer 24 osoby, to po prostu nic nie dałoby się zrobić.

 

I tu się mylisz. Tak by było gdyby były na tym serwerze jakieś pluginy.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam! Leci +sik. Robię z 5 kolegami survival 3vs3 czas jest od południa do wieczora niektórzy mogą wychodzić jak muszą itp itd a zabawa jest przednia szczególnie jak zrespiła nam się wyspa wtedy było fajnie każda baza była na drzewie. Polecam Anna Gesler znaczy Jakub Anonim.

kuba4ful.png

 

mój profil xfire zbieram +siki jeżeli nie pomogłem daj -siki wiem piszę na końcu siki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...