Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Tu się wyświetla dobrze a tam źle


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój problem polega na tym że mam serwer www na serv4web.pl wszystko działa ok, lecz postanowiłem przenieść sie na serwer dedykowany linux-ubuntu z ovh.pl, wrzuciłem pliki, połączyłem z bazą lecz coś działa nie prawidłowo mianowicie nie wyświetla mi się okno z logowaniem.

 

Tak wygląda na serv4web.pl: www.mines.pl/Sklep/index.php

 

A tak na serwerze dedykowanym: http://ks201555.kimsufi.com/Sklep/index.php

 

Oraz nie wyświetlają się skiny w rankingu lub banach:

 

Serv4web.pl:http://mines.pl/ranking/rank.php

 

Dedykowany:http://ks201555.kimsufi.com/ranking/rank.php

Opublikowano

Może brakować kilku dll'ek w php. Włącz PHP_SOCKET.

Skinów nie wyświetla, bo ich nie pobrało. Jeżeli jest tam php <5.3 to powinieneś włączyć tę bibliotekę dla pewności lub sprawdzić, czy takowa działa na hostingu.

Opublikowano

Może brakować kilku dll'ek w php. Włącz PHP_SOCKET.

Skinów nie wyświetla, bo ich nie pobrało. Jeżeli jest tam php <5.3 to powinieneś włączyć tę bibliotekę dla pewności lub sprawdzić, czy takowa działa na hostingu.

Powiesz coś więcej ?? Bo ja na poradnikach ciągle lecę nw jak włączyć, chcę jakieś gotowe kody co wpisać w konsoli ?? PHP , MySql , PHPMyAdmin sam instalowałem i coś tam konfigurowałem, aby połączenie zewnętrzne działało, nw może coś sprzeprzyłem.

 

PHP mam takie: PHP Version 5.4.6-1ubuntu1.2

Opublikowano

Biblioteki włacza się w php.ini lub w panelu administracyjnym.

W php.ini musisz usunąć znak ; z początku linii ;extension=php_sockets.dll

W tedy powinno działać. Jeżeli nie zadziała, to podaj mi pliki na pw, a ja zobaczę, co nie działa.

Opublikowano

Biblioteki włacza się w php.ini lub w panelu administracyjnym.

W php.ini musisz usunąć znak ; z początku linii ;extension=php_sockets.dll

W tedy powinno działać. Jeżeli nie zadziała, to podaj mi pliki na pw, a ja zobaczę, co nie działa.

a to php gdzie znajdę w etc, usr ???

Opublikowano

/etc/php.ini

lub

/etc/php/php.ini

lub

/etc/php5/php.ini

najlepiej jednak wywołać funkcję phpinfo(). Tan jest napisane, gdzie jest plik.

Opublikowano

Dodaj w

 

 

Przykład:

; extension=msql.so

poszukaj w folderach php plikuó socket.so lub podobnych id dodaj do pliku w odpowiednim miejscu:

np. extension=plik.so

Opublikowano

?? W tym pliku php.ini niema

, mam utworzyć ?

 

A i się kapłem że mam apre tych php.ini

w folderze apache2 to to co ci dałem,

apache2filter

oraz w cli

Opublikowano

Dodaj tą treść php.ini, którą wypisałeś na górze w znaczniku

 

Tu, na forum.

Wywołaj funkcję phpinfo() i poszukaj tam ścieżki do tego pliku.

Opublikowano

Dodaj tą treść php.ini, którą wypisałeś na górze w znaczniku

 

Tu, na forum.

Wywołaj funkcję phpinfo() i poszukaj tam ścieżki do tego pliku.

to jest to co podałem na forum:

 

 

Configuration File (php.ini) Path /etc/php5/apache2

Loaded Configuration File /etc/php5/apache2/php.ini

Opublikowano

To podaj mi zip'a z tymi plikami .php rank.php itp. zobaczę o co chodzi. tylko pozmieniaj loginy i hasła

jakiego zipa, bo nie rozumiem ?? zw za jakieś 5-10 min bd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...