Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Zbieram ekipe na świat 75


kamilos1998xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak każdy wie startują dwa nowe światy. Na s74 gram ze swoim starym plemieniem, a na s75 zostałem sam, dlatego też szukam ogarniętej ekipy do plemienia, które jest już stworzone. Miałem 2 swoje plemienia na innych światach, na obu było top1 na danym kontynencie, jedno się rozpadło z powodu zaprzestania przeze mnie gry, a drugie dlatego że pojawiło się nowe plemie w którym aktualnie jestem (top40 świata). Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu plemienia, potrafie szybko znaleźć graczy i przekonać ich do dojścia do plemienia, dlatego też moim celem będzie zjednoczenie wszystkich plemion na kontynencie. Mam nadzieje że mi w tym pomożecie. Mój nick to Sir Hansen :D Wiem że głupi, ale kiedyś założyłem konto pod taką nazwą i już zostało. Piszcie w temacie lub na gg 594104 to zaprosze.

 

Najważniejsze info o serwerze 75

Prędkość świata : 2

Prędkość jednostek : 0,5

Kościół : brak

Rozwój wiosek barbarzyńskich : do 1000 punktów

Ochrona dla nowych graczy : 3 dni

Łucznicy : nie aktywne

Rycerz : nie aktywne

Limit czlonków plemienia : 60

START SERWERA : PRAWDOPODOBNIE DZIŚ PÓŁNOC

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...