Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Team Fortress 2] Jak zrobic serwer w Team Fortress 2 na hamachi.


Gość SuperEzio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

Witam

Chciałeś stworzyć serwer w tf2

żeby pograć ze znajomymi ?

Trudziłeś się z dedykami?

To jest Poradnik dla ciebie!

Potrzebne nam będą:

Hamachi:

http://www60.zippyshare.com/v/19627388/file.html

Skan:

http://www.iv.pl/images/88019207471490339326.png

 

Team Fortress 2:

store.steampowered.com/app/440

 

A więc zaczynamy :D

 

1.ściagamy i instalujemy Hamachi (chyba nie muszę tłumaczyć jak zainstalować).

2.Tworzymy nową sieć Jeśli nie wiesz jak kliknij tu!

www.iv.pl/images/22273976396594724195.png

 

I powinno ukazać się takie coś Kliknij tu !

www.iv.pl/images/99337831114352823653.png

 

Wpisujemy tam Id sieci i hasło jakie później podasz kolegom.

3.Przechodzimy do Team Fortress 2

4.Włącz konsolę ! (kliknij w opcje ----- kliknij w zaawansowane opcje ------ zaznacz włącz konsolę).

5.Następnie kliknij na plusik przy przeglądaj serwery poustawiaj jak ci się podoba i rozpocznij grę

6.Przejdz do konsoli domyślnie przycisk ` (pod esc).

7.W konsoli wpisz: sv_lan 0 i map nazwa mapy (nazwa mapy = mapa w którą chcesz zagrać).

8.Podaj id sieci i hasło kolegą których chcesz zaprosić

9.Baw się z znajomymi na serwerze :)

 

 

Jednak - jest taki że jak wyjdziesz z serwera to serwera pada i musisz 7 punkt zrobić na nowo

 

Pomogłem ? daj +

Opublikowano

Lecą na tym serwerze itemki?

Tak, bo to Lan tylko z kolegami :P

A itemy na lanie chyba dropiom rzadziej.

Opublikowano

@up to czemu mi na lanie w 4 godz mi nic nie dropło ?

Opublikowano

Poradnik bardzo fajnie napisany, tylko kto w tych czasach jeszcze gra na Hamachi w TF2 :P ?

Opublikowano

@up no jak chcesz pograć ze znajomymi za darmo..

Na prawie każdym serwerze możesz grać za darmo :P

Opublikowano

@up no ale np chcesz żeby byli sami znajomi bo tak to ci każdy wbije...

@edit a i tam możesz sobie boty zrobić...

Opublikowano

@up no ale np chcesz żeby byli sami znajomi bo tak to ci każdy wbije...

@edit a i tam możesz sobie boty zrobić...

Dodaj jak dodać boty i video TuT :)

Oraz prosze o dodanie linku/spisu do wszystkich nazw map.

@topic Fajny TuT by dropić i grać ze znajomymi ^^

Opublikowano

@up ok. ale z mapami będzie pompa :)

@edit zrobiłem.

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry za odkop.

 

Czy metoda działa jeszcze?

"A na ulti rozbija szampana na głowie przeciwnika

icon_wink.gif )

Pod Q rozlewa szampana (taki sam zamach jak toporem)

Ale co na E? Jak miałby przyciągać?"

 

-"Wsysanie do butelki ;o"

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

8.Podaj id sieci i hasło kolegą których chcesz zaprosić

 

Potem jeszcze wpisują w konsoli connect adres ip twojego hamachi.

0eab14ddf550.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Team Fortress 2] Jak zrobic serwer w Team Fortress 2 na hamachi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...