Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie strony internetowej (morele).


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mam zamiar kupić komputer na

http://www.morele.net/

I odnośnie tego mam kilka pytań, a mianowicie:

  • Jeśli dzisiaj kupiłbym komputer, kiedy mógłbym go mniej więcej odebrać?
  • Jest jakiś kod, żeby mi złożyli komputer za darmo?

 

Jeśli sobie jeszcze coś przypomnę, to zrobię edita.

Z góry dziękuje ;-).

 

 

 

 

279981407253602336505.png
Opublikowano

Jest napisane kiedy Ci przyślą komputer, jest nawet opcja SMS, kiedy będzie do odebrania, a co do złożenia to nie wiem, było coś takiego

Opublikowano

 

4. Osobiście odbierz zamówienie (Zamówienia składane do godziny 16.00 są gotowe do odbioru najczęściej następnego dnia roboczego)

pisało na stronce

co do 2 to nie wiem czy jest jakiś kod.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Na stronie masz wszystko napisane, wystarczy przeczytać regulamin. Co do kodu to google nie gryzie, ale masz: W3FHN58JFW ( 0zł za dostawe kurierem, a 1zł za złożenie zestawu)


LP4VT3IVI0 (Pendrive + wysyłka kurierem 0 zł)

 

 

Co do terminu - tak to wyglądało gdy zamawiałem komputer rok temu:

495n7y.jpg

 

 

Zamawiając w środę 4, komputer był u mnie 9 w poniedziałek.

 

ps. dodam, że specjalnie nie brałem opcji złożenia komputera, bo chciałem mieć komputer jak najszbyciej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...