Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

No Chłopaki, To Już Kolejny Przypadek


BloodLust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie spodziewałem sie tego po tym forum, miałem do niego pełne zaufanie, dopóki mój kolego po ściągnięciu winhexa, tibibot NG i "Programu Resetującego" z tych dwóch stron

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=87

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=13

nie doznał bolesnego hacka, oczywiście wszyscy wiemy czym sie kończy hack, podkreślam również że miał wysoki lvl i niedawno wykupione premium account.

 

Grając w tibie natknąłem się na wielu graczy którzy przestrzegali mnie, abym nigdy nie korzystał z tego forum, oczywiście dział MUonline sprawował się bez zarzutu, więc myślałem że ty tylko jakieś głupie gadki, no a teraz wyszło szydło z worka...

 

I co tu dużo gadać, forum pełne złodziei (nie mówię o wszystkich).

Opublikowano

Jasne a na mnie mówią Batman i jestem zły..... Szczerze mówiąc rozśmieszyłeś mnie tym. Bot'a znam od początku mpc i ani razu nie zamieścił linka z trojanem czy jakimś keyloggerem. Więc może porozmawiaj z qumplem i dowiedz się po jakich stronkach laził i komu podawał passy, bo taki post na mnie wrażenia nie robi...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...