Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GangWar[No-premium][1.6.1][całkiem Nowy typ serwera!][bronie palne , granaty itp]


orzel1244

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg GangWar

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Gangwar[bronie,Granaty,PvP,inwestycje itp...]

strzalka.gifSloty: 20 jak trzeba będzie to zwiększe

strzalka.gifIP: s148.csrv.pl:57614

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Nie konieczne

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja2.png

orzel1244 - technik , head admin , 1adrian11 - head admin

 

pluginy.png

pvpgunplus, world edit, world guard i wiele więcej

 

InformacjeDot.png

Czym nasz serwer sie wyróżnia od innych ? nową ideą i nowatorstwę w większej mierze ale posadamy też inne atrybuty które przemawiają za tym abyś tu zagrał, jakie ?!
- bronie
- granaty
- mieszkania
- domy
- możliwość inwestowania
- kasyno
poza tym wprowadzamy ciągle nowe dodatki i usprawnienia posiadamy też taniego vipa na 30 dni za 3zł sms więcej info na serwerze

Dziękuje i serdecznie Zapraszam w imienia całej administracji ;)

 

 

Opublikowano

@ref

wim że refresh może być co 30 dni ale Serwer był wyłączony na 3 godziny wtedy kiedy było 9 osób rekord graczy oczywiście to nie moja wina tyko kochanego craft serve . odświeżam aby znowu przyszło pare ludzi

Opublikowano

rozbudowałeś mape ? dodałeś coś nowego (nie szpetnego)? nie ? to nie warto wchodzic bo ja nie mam zamiaru sie "szczelać" w tych kwadraciakach

Opublikowano

eh gra jest bez sensu parę gości ma diax eq i najlepsza bron

mapa to tylko 30x30

Grac się nie da bo ciągle te dzieciaki z pro zabijają i nabijają kasy i tyle

 

NQ

Opublikowano

To jak ktoś ma dużo kasy to co ? ma chodzić z słabym eq ? chyba normalne że kupi sobie lepsze EQ poza tym są 2 areny jak na 1 są te "koxy" to idź na inną proste :)

 

a co do kolegi ALLTRUE to tak dodałém.

dodałem tajne skrzynki podobne jak na dayz i rozbudowałem arene więc zapraszam ponownie :)

Opublikowano

@ref całkowicie zmieniliśmy sklep z AShop na adminshop na /warp sklep + dodaliśmy M4 w fazie testów , dodaliśmy imagemap , bamradio (wlasna muzyka na serwerze :))

Opublikowano

@ref dodałem system leveli

jak to wygląda ?

[LVL 0][HeadAdmin]orzel1244: test :)

mnośnik leveli to 1 X 1

pierwsza cyfra to lvl który mamy dróga liczba to liczba stała która się nie zmienia

żeby wbić 1 lvl trzeba zabić 1 osobe

żeby wbić 2 lvl trzeba zabić 2 osoby

itp..

dodatkowo na 10lvl dostaje sie 500$

i co każdy lvl 50$

 

pozdrawaim :)

//system leveli w fazie testu

Opublikowano

Dodaj jakieś ssy bo nic nie wiadomo na co sie wchodzi -.-

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Co cie tam nudzi ? mało graczy ? to ciekawi mnie to jak ma być dużo graczy jak ktoś wejdzie zobaczy że mało graczy i wyjdzie -_-

poza tym serwer w Niedziele wystartował a rekord graczy wynosi 13 <- ten rekord trzymał się przez 2h

@kasiu1999 Zapraszam ponownie usprawniliśmy a właściwie usprawniłem parę rzeczy i dodałem system leveli.

Opublikowano

@ref daniel właśnie robimy to w tym kierunku :)

dziś zmieniliśmy cały spawn regulamin , arene

i włąśnie przerabiamy osiedle ale nie chcemy rp robić bo jest ich w polsce 1000-ce

chcemy zrobić coś takiego jak Gta sa :)

Opublikowano

@ref dodałem Nowy dom do kupna w który można niszczyć płotki , ściany , edytować zewnątrz. dodałem też Sklep z akcesoriami do Domków dywany, pochodnie itp

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...