Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Ludzi do serwera wojna zamków


kickac2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano.

Szukam ludzi na mój serwer do nagrania filmiku na youtube.

No więc tak

Co trzeba zrobić aby się dostać:

1.Napisać podanie :)

 

WZÓR PODANIA:

 

 

Nick w grze:

Wiek:

Konto Youtube: WYMAGANE

Skype lub Ts 3:

Mikrofon: WYMAGANY

 

POTRZEBUJE 3 OSOBY !!!!!!

 

 

Na serwerze jest white lista

Nagrywać będziemy na mapie castle defenders

Link do mapy aby ją oglądnąć: http://minecraft-mapy.blogspot.com/2012/10/142survival-castle-defenders-10.html

 

 

1. Co to za mapa?
To jest mapa multiplayer, gdzie grasz ze swoimi przyjaciółmi, dzieląc się na dwie grupy. I waszym zadaniem jest przejęcie zamku wroga.

2. Jak to działa?
Aby wygrać musisz zniszczyć glowstone na szczycie zamku. Masz do wykorzystania bronie, i inne przedmioty, które ci pomogą w powstrzymaniu przeciwnika (pułapki, bronie).

3. Zasady?
Znajdują się na mapie (Angielski).

Opublikowano

No dobra zgłosze się.

 

Nick w grze: BlazeZeroThree

Wiek: 14

Konto Youtube: Tak ale 0 widzów i filmików.

Skype lub Ts 3: To i To.

Mikrofon: Oczywiscie

Opublikowano

No dobra zgłosze się.

 

Nick w grze: BlazeZeroThree

Wiek: 14

Konto Youtube: Tak ale 0 widzów i filmików.

Skype lub Ts 3: To i To.

Mikrofon: Oczywiscie

Przyjęty :)

Napisz mi na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...