Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.1] WinterCraft RPG [Real-Life] [Nowa edycja] [Oficjalna Prezentacja][Fabuła]


MinecraftMiSi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!
Gdy wejdziesz na nasz serwer ujrzysz wielki gmach,a przed nim skup i tabliczki,które pomogą ci rozpocząć grę.
Gdy jesteś czegokolwiek niepewny, teleportuj się do dalszych instrukcji na /warp pomoc

WSTĘP

 

Gdy wejdziesz jesteś biedny i nie masz żadnych przedmiotów ani ekwipunku. Aby uzyskać działkę, musisz zdobyć obywatelstwo, które kosztuję 10000$.Ale teraz jak je uzbierać?To jest bardzo proste.Wystarczy dojść do pracy i zacząć kopać/kraść/zabijać/ścinać na mapie surowcowej, a potem uzyskane przedmioty sprzedawać w skupie na spawnie. Możesz również ćwiczyć swoje umiejętności na mobarenie, a dodatkowym zarobkiem mogą okazać się pieniądze za czas spędzony na serwerze (/warp bank).Nic, tylko wejdź i podbij świat!

Co oferujemy:
-Luźną, lecz ogarniętą administrację
-Konta VIP i SVIP
-Miłą grę
-Sprzedaż koni dla bogatszych graczy.
-Działki po uzyskaniu obywatelstwa
-Otwartość na wszelkie propozycje
-Ciągłą rozbudowę serwera,za każdym razem gdy wejdziesz zobaczysz coś nowego!
-Stabilność maszyny, serwer nie upadnie po 2 tygodniach.
-40 slotów
-Wysokie FPS
-Skonfigurowane pluginy
-Dużo,dużo zabawy

-Eventy, gdy znajdzie się większa ilość osób.


Czego wymagamy:
-Kultury
-Przestrzegania regulaminu
-Słuchania administracji

Główna Administracja:
H@- BadMisi

H@- Kuduro
Technik- Locker

IP

F15.OWNCRAFT.PL:25001

ZAPRASZAMY excl.png

[WSZELKIE INNE PREZENTACJE DOTYCZĄCE TEGO SERWA SĄ DO ZAMKNIĘCIA]

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

Zapraszamy! Serwer na wersji 1.6.2 ;]

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...