Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Beta) GalacticWorld - Zostań władcą w galaktyce!


GalacticWorld

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

galacticlogo.png

STRONA GRY: http://galacticworld.webuda.com

beta zaczyna się od: 08.07.2013


---

Historia i cel gry:

---

Miliony, miliony lat temu, kiedy nikogo nie było na wszechświecie, powstało grono planet, tymi planetami po paru set milionów lat, zawładnęły stworzenia, które powstawały na planetach, niektóre poprzez wodę, niektóre poprzez ogień, wiatr, itd...

Lecz zaczęły się bitwy o budynki, planety, armię, itd. Dlatego stwórz swoją planetę i dołącz do bitwy w galaktyce, a możliwe że zostaniesz jej władcą.


---

Jak walczyć?

---

Żeby walczyć z innymi planetami, należy wybudować odpowiednie budynki, następnie zakupić armię, i podbijać inne planety! Następnie rozwijać kolejną planetę, i kolejną, aż zawładnie się wszystkim!


Chcesz wiedzieć więcej? zarejestruj się galacticworld.webuda.com i zostań władcą galaktyki!

bannerm.png



hosting i domena, prawdopodobnie się zmienią!



Opublikowano

Gotowy silnik + 0 własnego wkładu..

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Gotowy silnik + 0 własnego wkładu..

Nie denerwuj mnie okej?

zrobiłem więcej w tym silniku niż sami właściciele, grafika zmieniona, informacje zmienione, bugi naprawione, większe zabezpieczenia, więc jak kurwa nie wiesz to mnie nie wkurwiaj okej?

Opublikowano

Człowieku.. Zmienienie grafiki, a napisanie kodu to róźnica..Tak zrobiłeś więcej, rzeczywiście..

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Człowieku.. Zmienienie grafiki, a napisanie kodu to róźnica..Tak zrobiłeś więcej, rzeczywiście..

Wyjdź, i nie wracaj do tego tematu okej? bo jak czytać nie umiesz, to cofnij się do podstawówki, pozdrawiam

Opublikowano

Za następne kłótnie polecą warny.

 

Co do gry to: menu mogło być bardziej rozbudowane.

Jeden normalny, przepraszam za tą kłótnie, co byś dodał do głównego menu? Chętnie bym dodał ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...