Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy daloby sie wybic z serwerem 40 slotowym Surv+Frakcje?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie. Za dużo jest tych Survivali.

Zrób coś bardziej atrakcyjnego, coś co nie ma żaden serwer.

Inaczej szczerze - małe szanse, żeby kolejny surv się wybił. ;)

Opublikowano

Nie, moim zdaniem to nie ma żadnego sensu.

Jest już tyle survivali z frakcjami, że to może się nie powieść.

40slotów na taki serwer to troszeczkę za mało

Proponuję zrobić swój własny typ :) Wkład pracy, tak to prawda. Trochę się zejdzie,

ale warto mieć coś oryginalnego.

 

Powodzenia ;)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Są szanse byś się wybił, lecz nie jest to łatwe zadanie. Musisz mieć unikalny serwer, czyli unikalne najlepiej autorskie pluginy wprowadzające coś czego nie ma na typowych tego typu serwerach. Możesz również rozwinąć pomysł z prowadzeniem wojny frakcji, lecz nie te standardowe co oferuje Factions lecz coś bardziej ekskluzywnego jak tak to nazwę.

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Właśnie najlepiej jakiś SkyBlock, ale bez serwerowego TexturePack xD bardzo mało jest SkyBlokc'ów, wiec ludzie zainteresują się tym serwerem :)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

hmm też bym polecił skyblock badz zrób własny skrypt badz plugin aby rozgrywka była ciekawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja bym powiedział, że SkyBlocków jest też spora ilość. Najlepiej wpaść na coś czego w Polsce jeszcze nie ma.

Opublikowano

Może serwer w RolePlay ponieważ prawdziwego serwera RP w Polsce nie ma a myśle że graczą serwery RolePlay się podobają :)

Opublikowano

Przetrzep wszystkie europejskie pomysł i sprawdzaj co tam się dobrze przyjeło a w Polsce nie ma. Jest kilka takich serwerów. Bo właśnie z kolegą postawiliśmy jeden taki i nie ma problemów z ludźmi. Ale musisz poszukać i zainwestować czas bo bez tego nei da rady.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...