Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Rozwijanie Specjalisty w Broni dwuręcznej


oskargawl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , mam pytanie jak mam rozwijać Specjalistę w Broni dwuręcznej , bonusy- rasę - cechy - umiejętności (Jak to wszystko rozwijać) proszę bardzo o pomoc bo chciałbym się na niego przesiąść i dawać jakoś solo bossy ubijać.

Jakby się dało to poproszę o poradnik o rozwijaniu

 

P.S Nagradzam Like za pomoc :)

Opublikowano

Mi by się przydał teraz do tego jakby palladyna jak by ktoś napisał wgl dla all klas jak rozwijać to by był mega tut ;D

Opublikowano

Mi by się przydał teraz do tego jakby palladyna jak by ktoś napisał wgl dla all klas jak rozwijać to by był mega tut ;D

Paladyna?

Chodzi ci o tego Zbrojnego Strażnika który może mieć tarczę i miecz?

Opublikowano

Siemka , mam pytanie jak mam rozwijać Specjalistę w Broni dwuręcznej , bonusy- rasę - cechy - umiejętności (Jak to wszystko rozwijać) proszę bardzo o pomoc bo chciałbym się na niego przesiąść i dawać jakoś solo bossy ubijać.

Jakby się dało to poproszę o poradnik o rozwijaniu

 

P.S Nagradzam Like za pomoc :)

Aktualnie nie ma takiego poradnika, ale pomyślimy ;). Najlepsza rasa dla GWF to półork, bonusy to moc, obrona, odbicie, ozdrowienie wiec według nich szukaj ekwipunku. Umiejętnośći rozwijaj wedle własnego uznania, wiele jest skilli, których nie warto rozwijać więc będziesz miał szansę przetestować wszystkie i zresetować, aby rozdać lepiej.

Opublikowano

Aktualnie nie ma takiego poradnika, ale pomyślimy ;). Najlepsza rasa dla GWF to półork, bonusy to moc, obrona, odbicie, ozdrowienie wiec według nich szukaj ekwipunku. Umiejętnośći rozwijaj wedle własnego uznania, wiele jest skilli, których nie warto rozwijać więc będziesz miał szansę przetestować wszystkie i zresetować, aby rozdać lepiej.

Hmm dzięki , a jeszcze pytanie . Czy da sie resetować skille za darmo - jak tak to jak?

Opublikowano

Ja osobiście gram GWF tak.

 

Lvl: 43

 

Rasa: Diablę (wiem że się nie nadaje ale wtedy jeszcze nie wiedziałem)

 

Cechy klasowe:

1. Mistrz Broni

2. Stalowy Bombardier

 

Spotkaniowe:

1. Nie tak szybko

2. Przywracające uderzenie

3. Rozmach

 

Dzienne:

1. Lawina stali

2. Dzika przewaga

 

Nieograniczone:

1. Niezawodny cios

2. Uderzenie mistrza broni

 

Osiągnięcia:

Podstawowe

1. Apostoł siły

2. Niekończony się atak

3. Trwałość

4. Specjalizacja w pancerzach

5. Skupienie na kondycji

6. Trwała obrona (2/3)

7. Dewastujące trafienie krytyczne

Mistrz miecza

1. Koncentracja na broni dwuręcznej

2. Głębokie cięcie

3. Apostoł wojny (1/5)

4. Niepowstrzymane odzyskanie (3/5)

 

Bonusy:

Zawsze staram się dobierać eq w następującej kolejności.

Moc>Krytyczne Uderzenie>Regeneracja>Przeszywające uderzenie>Obrona

 

Ten build nie jest doskonały ale moim zdaniem na 43lvl daje sobie świetnie rade na PvE jak i na PvE, dowodem tego mogą być moje statystyki PvP :).

Build jest ogólnie jest robiony z zamysłem totalnego DPS (będę musiał zresetować osiągnięcia). Oczywiście towarzysz to Oddany Kapłan(choć gdy przestała się rozwijać trochę często pada).

 

Gdyby ktoś miał jakieś pytania jeszcze niech pisze, oczywiście nie jestem jakimś tam specjalistą tylko poprostu podaje mój prywatny build ;]

Admin Cienia
Opublikowano

Ja tam czytam co mi sie bardziej przyda i dodaję te skille ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

ja wbiłem juz 60 lvl teraz własnie mam gorzej z eq zbieram chwałe zeby na legendarrne eq zarobic u zwiasku ostrzy bo na epiki z shopu nigdy stac mnie nie bedzie

 

gram specialista broni dwurecznej załuje ze uroki rangi 5 straciłem zeby wsadzic w to eq co mam nie nazekam bo nie jest złe na arenkach pvp jestem prawie zawsze top 1 ^^

 

ps. szukam ludzi +15 lvl zeby zrobic top poland gildie na s1 beheldor

tak wiec pw jak cos

68888487823051815750.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualnie nie ma takiego poradnika, ale pomyślimy ;). Najlepsza rasa dla GWF to półork, bonusy to moc, obrona, odbicie, ozdrowienie wiec według nich szukaj ekwipunku. Umiejętnośći rozwijaj wedle własnego uznania, wiele jest skilli, których nie warto rozwijać więc będziesz miał szansę przetestować wszystkie i zresetować, aby rozdać lepiej.

Znacie jakąś dobrą gildie z polakami? Samemu tak nudno grać:P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...