Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✮✔✔✔ [KM3!] [0 lagów] [Przyjazna atmosfera] [20sl] [100%ogar]✔✔✔✮


ShizeRPLx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP:ZakazanaStrefa.srvmc.pl





Typ Serwera: Kwadratowa Masakra Sezon 3




Liczba osób w administracji: 3



Potwory: tak



Nether:Tak



WL:Tak



Bukkit: 1.6.1



PvP:Tak



Premium:Tak/Nie





Informacje Dodatkowe:







FAQ











Co trzeba zrobić żeby zagrać na waszym serwerze ?







Praktycznie nic ! wystarczy napisać podanie które wygląda tak:













Wiek:+14lat !!


 



Skype:(tak lub nie)




2 zdania o sobie:




Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :




Lubisz serwery tego typu? :




Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)




Dobry pomysł na serwer ?:



Nick z gry:

Griefujesz ?:

Jeżeli masz poniżej 14 lat musisz również napisać to:

Poziom ogarnięcia(1-10):

Ortografia(1-10):













Dlaczego miałbym wybrać akurat ten serwer ?







Plusy +







+praktycznie całodobowa obsługa







+Administracja chętna do pomocy







+Ogarnięte Pluginy







+Ogarnięci Administratorzy!







+Każdy gracz jest równo traktowany!







+ szczera i otwarta administracja !








Wszystko super ale ja nie mam Premium czy mógłbym i tak grać ?


 





Ależ oczywiście , wgrany jest plugin AuthMe Dzięki któremu nie będzie większego problemu z zarejestrowaniem konta non premium :)












Czy jest możliwość aby jakoś rozpowszechnić ten serwer ?





Jasne , możesz napisać motywujący komentarz na MPC lub nagrać coś na YouTube

hmm widziałem na wasz temat niemiłe rzeczy wypowiesz się ?


 

słuchaj ja mogę powiedzieć tylko tyle ,że jak chcesz to dodam ciebie do White listy i sam sprawdzisz ,że oferujemy wiele i takie rzeczy u nas nie mają miejsca !

1374745634-U865057.gif


Opublikowano

 

Wiek:+14lat !![13,5]

 

 

 

 

 

 

 

Skype:(tak lub nie)tak

 

 

 

 

2 zdania o sobie:Jestem chłopakiem, interesuję się sportem, głownie piłką nożna.Lubię też grać w gry, i jestem miły, i kulturalny ;).

 

 

 

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :beta 1.6

 

 

 

 

Lubisz serwery tego typu? :tak

 

 

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Bo jestem kulturalny, i nie mam zamiaru toczyć głupich wojn na słowa... Chciałbym zarządzać dobrze, typu Buraczek, i PSPmagister ;D

 

 

 

 

Dobry pomysł na serwer ?:tak

 

 

 

Nick z gry:GanksterPL [konto mam od kuzyna, który jak zakładał miał 10lat, teraz ma 13]

 

 

Griefujesz ?:NIE, to dla dzieci, dla noobków, i dla dzieci, którzy nauczyli się ddsować...

 

 

Jeżeli masz poniżej 14 lat musisz również napisać to:

 

 

Poziom ogarnięcia(1-10):8,5[niekiedy mi odwala ;D]

 

 

Ortografia(1-10):9 [każdy może się zawsze pomylić]

Opublikowano


Wiek:+14lat !! : 14




Skype:(tak lub nie) : tak

 



2 zdania o sobie: Jestem AREK i lubie piłke nożna. Jestem przyjacielski .




Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : beta 1.6



Lubisz serwery tego typu? : tak




Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Ponieważ jestem kulturalny , nie grifuje i umiem pracowac w grupie. Nie klne , nie zabijam .



Dobry pomysł na serwer ?: tak

 

 

Nick z gry: DJHarison , ( oraz moj przyjaciel Frez , który ma podanie podobne do mojego )

Griefujesz ?: nie

Opublikowano

Wiek:+14lat !![13,5]

 

 

 

 

 

 

 

Skype:(tak lub nie)tak

 

 

 

 

2 zdania o sobie:Jestem chłopakiem, interesuję się sportem, głownie piłką nożna.Lubię też grać w gry, i jestem miły, i kulturalny ;).

 

 

 

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :beta 1.6

 

 

 

 

Lubisz serwery tego typu? :tak

 

 

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Bo jestem kulturalny, i nie mam zamiaru toczyć głupich wojn na słowa... Chciałbym zarządzać dobrze, typu Buraczek, i PSPmagister ;D

 

 

 

 

Dobry pomysł na serwer ?:tak

 

 

 

Nick z gry:GanksterPL [konto mam od kuzyna, który jak zakładał miał 10lat, teraz ma 13]

 

 

Griefujesz ?:NIE, to dla dzieci, dla noobków, i dla dzieci, którzy nauczyli się ddsować...

 

 

Jeżeli masz poniżej 14 lat musisz również napisać to:

 

 

Poziom ogarnięcia(1-10):8,5[niekiedy mi odwala ;D]

 

 

Ortografia(1-10):9 [każdy może się zawsze pomylić]

 

 

 

 

Wiek:+14lat !! : 14

 

 

 

Skype:(tak lub nie) : tak

 

 

 

2 zdania o sobie: Jestem AREK i lubie piłke nożna. Jestem przyjacielski .

 

 

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : beta 1.6

 

 

 

Lubisz serwery tego typu? : tak

 

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Ponieważ jestem kulturalny , nie grifuje i umiem pracowac w grupie. Nie klne , nie zabijam .

 

 

 

Dobry pomysł na serwer ?: tak

 

 

Nick z gry: DJHarison , ( oraz moj przyjaciel Frez , który ma podanie podobne do mojego )

Griefujesz ?: nie

Dodani

1374745634-U865057.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...