Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakim samochodem najlepiej jeździć?


ExTazerSlayPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klasa A: Lamborghini Murcielago LP650-4 Roadster lub Porsche 911 GT2 (996)
Klasa B: BMW M3 Sport Evolution
Klasa C: Pontiac Solstice GXP
Klasa D: Toyota Corolla GT-S (AE-86)

To są propozycje aut za IGC.

Opublikowano

Rozpiszę ci wszystkie wozy, żebyś miał wszystko jasne.

 

IGC

 

Klasa A:

Pościgi - Aston Martin V12 Vantage

Wyścigi - Porsche 911 GT2 (996), Lamborghini Murcielago Roadster

 

Klasa B:

Pościgi - Chevrolet El Camino SS

Wyścigi - BMW M3 Sport Evolution

 

Klasa C:

Pościgi - Chevrolet Chevelle SS, Chevrolet Camaro SS

Wyścigi - Pontiac Solstice GXP

 

Klasa D:

Pościgi/Wyścigi - Toyota Corolla GT-S

 

Klasa E:

Pościgi/Wyścigi - Nissan Silvia, Nissan 200SX, VW Scirocco

 

SB

 

Klasa A:

Pościgi - Nissan NISMO

Wyścigi - Porsche 911 GT2 (997), Nissan NISMO, BMW M3 GTS, BMW M1 Procar (niedostępny na stałe w grze, akurat teraz jest w wyprzedaży).

 

Klasa B:

Pościgi - Według mnie brak dobrego wozu za SB

Wyścigi - Toyota MR2 (zdecydowany król tej klasy)

 

W klasach C, D i E najlepsze wozy są dostępne za IGC.

I tak ogółem żebyś wiedział, wozy za SB wypisane tutaj są lepsze od tych najlepszych za IGC.

Opublikowano

Ja polecam kupić Samochód za 20zł Nissana Skyline bardzo szybko sie rozpędza przy dobrym tuningu nawet 300 :3 bynajminej mój tyle jeździ ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...