Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [Serwer Parkour] [System Levelów] [AutoEventy] [Autorski plugin i mapy]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A

 

 

|Zapowiedź serwera Parkour|

 

Witam. Może zacznę od krótkiej informacji dlaczego to u nas powinieneś zagrać. Odpowiedź jest prosta. Posiadamy autorskie pluginy , mapy nad którymi prace trwały tygodniami.

==============================================================================================================

|Jak przebiega budowa|

| Budowa map jest ukończona w 100 %

| Pluginy 97 %

| Reszta 100 %

==============================================================================================================

|Co będzie można u nas znaleźć|

AUTORSKI PLUGIN SPAWN - Przy wpisaniu komendy /spawn będzie można usłyszeć odgłos teleportującego się Endermana w zwolnionym tempie prawie o 50%

250 Slotów - Maszyna 8gb (Możemy w każdej chwili zamienić ją na 16gb)

AUTORSKI PLUGIN NA CHAT - Tutaj nie ma zbytnio czego opisywać.

AUTORSKI PLUGIN TAB - Prefixy pod guzikiem "Tab"

AUTORSKI PLUGIN PARKOUR - System levelów, top 5 poszczególnej mapy/top 10 największych levelów na serwerze, woda teleportująca na początek parkoura AutoEventy co 30/60 minut (Do ustalenia), Itemy takie jak :

- Papier informacyjny - Info o serwerze

- TNT - Powrót na początek Parkoura

- Kompas - Teleportacja na spawn

- Oko Kresu - Ukrywa/Pokazuje graczy

- Pióro - CheckPointy [Daja 1/2 Expa] [Na Eventach nie działają]

- Diament - Info o Vipach

- Netherowa Gwiazda - Widzenie w ciemności (Dla VIPOW)

I wiele, wiele więcej :)

==============================================================================================================

LINK DO SS-ÓW MAP (KILKU)

ProExpert

http://zapodaj.net/f69700b11b1d2.png.html

Expert

http://zapodaj.net/744591b334419.png.html

Medium

http://zapodaj.net/db297de5d2798.png.html

GraczPro

http://zapodaj.net/513d4e3f0808f.png.html

VIP

http://zapodaj.net/64359564a371c.png.html

Hard

http://zapodaj.net/71e7c7e26afda.png.html

Easy

http://zapodaj.net/a41e59aa2a478.png.html

Eventowe

http://zapodaj.net/6928f0277e3e3.png.html

==============================================================================================================

Start serwera : 11 Lipca (Uwaga data może ulec zmianie)

Głupie komentarze takie jak''żal serwer taki ja Nolifa/Mc4u'' będą zgłaszane ;)

Chcecie, żebyśmy coś dodali ? Piszcie w komentarzach :)

 

 

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Dziękuje za opinię, dodam jeszcze, że dodaliśmy komendę /wyślij - można teraz wysyłać expa, kolegom/koleżankom ;)

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Czy dodać czy odjąc? raczej nic... Ale mam propozycje ja byłam budowniczym na 2 serwerach full parkour i 1 był 1 z wiekszych. Właśnie tam budowałam parkoury a cześciej mapki medium lub nawet Hard. Wiec jak cos to ja chętna do pomocy. odpowiedz na to pyt please na Private

Opublikowano

No no, wbije zapowiada sie na prawde fajnie, a szukałem dobrego serwera parkour - nie moge sie doczekac!

Opublikowano

No no, wbije zapowiada sie na prawde fajnie, a szukałem dobrego serwera parkour - nie moge sie doczekac!

Tzn, muszę powiedzieć z niechęcią, że serwer prawdopodobnie wystartuje 13 lipca. ;/

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Polecam dodać skany, zanim się modowie przyczepią.

 

 

A na serwer wbiję, bo to 1 parkour w Publikacje od dłuższego czasu

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...