Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] i taka tam mała seria z brązu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem się ogółem pochwalić małą serią z brązu , dużo ludzi mówi że się da wyjść z Elo Hellu ja mimo to próbuje i wczoraj awansowałem z 4 do3 dywizji ^^

 

Lolking:

http://www.lolking.net/summoner/eune/24669560#history

 

 

Chciałem was tez poprosić o wypowiedzenie się na temat mojej farmy,killów,etc krytyka mile widziana chce się jak najwięcej od was dowiedziec.

 

PS. Runy AP są w rakcie robienia. AD skończone

 

AP chcę zrobić mniej więcej tak:

Żółte- AP

czerwone- oborona magiczna

filoetowe- AP

i niebieskie Ap

 

To dobrze według was ?

 

SS: do małej serii

http://imageshack.us/photo/my-images/707/x71.png/

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

Jeśli chodzi o AP runy, które planujesz zrobić to z Żółtych weź po prostu Armor, z niebieskich Magic Resist, Fioletowe dobrze planujesz, czerwone Magic Penetration.

 

Co do serii to nawet dobre gry. W niektórych grach farmy można było więcej wycisnąć zwłaszcza jak gry są długie, ale na ogół jest ok. Staty w większości dobre, do buildów też nie mam zastrzeżeń. Powodzenia w dalszych grach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...