Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Courageous[MiniSilkroad]-*Nowa gra na bazie Silkroad* Start 06-07-2013 * 18:00 Gmt+1


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vci.png

BETA TEST RUSZY 06-07-2013
POSTACIE, KONTA i wszystko inne nie będzie usuwane!!!




Witam wszystkich
Dzisiaj chcę wam przedstawić nowe mmorpg / Ta gra oparta jest na Silkroad Online grafice!!
Co to znaczy??
W grze macie do wyboru Dwie rasy... ( Gracze oraz Potwory )


mzen.png

Każda rasa ma swoje własne zasady, które są rozszerzone (można budować) w czasie rzeczywistym.
W grze są Rundy , aby wygrać rundę będziesz musiał zabić przeciwną rasę.
Więcej informacji możecie zaczęrpnąć oglądając poniższy Trailer servera =)







Linki
Strona www- http://courageous-online.com/index.php
Download- http://courageous-online.com/download.php
Register- http://courageous-online.com/register.php
Opublikowano

Mogłeś dodać, że rusza dzisiaj o 18. Czyli już ruszył. Sprawdzę jak wyszła Paxowi poprawka po wcześniejszym starcie. ;)

Opublikowano

NICK w grze to inaczej wasze ID na stronie :) jak register jest.

głównie to nie wiadomo o co w tej grze chodzi haha :D wbiłem ... jestem człowiekiem z glavią :D

Z tego co wiem... są 2 rasy Ludzie i monster , wybierasz którym chcesz być ... i to działa jak CTF...

Logujecie się na mapie.. Monster w innym miejscu a Człowiek w innym miejscu...

Zadaniem waszym jest zabijanie się nawzajem , zdobywanie poziomów i skilli. w każdej rasie jest Attacker ( osoba atakująca . oraz builder , osoba która buduję itp.)

Monster i Ludzi łatwo rozpoznać. Najpierw zabijamy zwykłe mobki żeby mieć coś sp... Potem dodajemi skille i lecimy atakować przeciwna Rase...


tyle się dowiedziałem :) na teraźniejszy czas :)

Opublikowano

niech ktos powie jak to wyglada dokladniej ? fajne, polecacie?

Masz dwie drużyny , Potwory i ludzie

Załóżmy że wezniesz Ludzi , u wyborach masz dwie rasy takie jak :

-Bulider - Buduje obrone przeciw potworom i odwrotnie tak jak z potworami . budujesz obrone przeciw ludziom

-Attacker. - Atakujesz , bronisz swojej wioski .i tak samo jak byś był w teamie u potworów masz dwie rasy czyli Attacker i Bulider :)

A czy polecam , hmm , Jak narazie gra zapowiada się dobrze , lecz nie jest ona aż tak rozbudowana jak prawdziwy Silkroad Online , fajnie że ktoś wymyślił coś odmiennego.

Grałem może tam 4 godzinki , potem wyłączyłem bo nudzące to jest strasznie , no ale jak kto woli , osobiście jeśli chcesz sobie czas umilić i żeby Ci on szybko zleciał ,

to możesz sobie pograć na tym serwerze. :) Pozdrawiam.

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

Opublikowano

Jak Dla mnie głupota jest to że trzeba kupowac i ustawiac wszystko od nowa po kazej smierci ...

Ale to jest Beta Test , zapewno naprawią to :-)

Plusem też by było to jak dodali by szerszy zasięg map itd.

sro2012122323453851.jpg

Name Server : DemonRoad

Name : RetroX

Level cap : 140

Bulid : Fire : 140. Light : 120. Pacheon : 140. Cold : 20.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może zamkneli rejetracje na czas wprowadzenia kolejnego etapu gry. W środe ma ruszyć gra na nowo, więc proponuje wtedy spróbować.

Opublikowano

nie mogę tego pobrać... oO pobiera się szybko, w 5 - 7 minut do 8%, ale potem wyskakuje błąd, i po kliknięciu wznów cofa na 2% albo nagle zaczyna pobierać od nowa... np jest na 9% i nagle schodzi na 0.00%... co jest?!

Opublikowano

Błąd wyskakuje w operze jerzeli ściągasz z google drive. Są dostępne inne żródła. Spóbuj z files.fm.

Dość szybkie źródło

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżam. Zapraszam.

Gra jest zaje.....

Grafika i skile jak z normalnym sro, ale dalej bardzo sie różni. Jeżeli jesteś ciekawy/ciekawa tej gry, która przedstawia konflikt pomiędzy potworami a ludzmi, serdecznie zapraszam.

 

 

 

Gra już przeszła fazę bety.

GM/admin aktywny od otwarcia do zamknięcia. A własnie zmianą jest, że server działa od 11:00 do 2:00-giej w nocy. Te granice często są naginane. Wczoraj graliśmy prawie do 4:00-tej rano

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obcenie jest off. Admin coś tam robi : http://courageous-online.com/Forum/viewtopic.php?p=337#p337

 

Faktycznie rejestracja tez off. Zarasz zapytam ocb.

 

 

 

Zapraszam również na forum. Jest po angielsku, ale zawarta tam wiedza, napewno sie przyda.

http://courageous-online.com/Forum/index.php

 

 

 

 

@ Landryna - Mon Aug 12, 2013 6:00 pm

Pax/Angel, some ppl from mpc want to register new account, but they cant. What is wrong ?

@ Angel - Mon Aug 12, 2013 6:01 pm

register new account on forum or server?

@ Landryna - Mon Aug 12, 2013 6:01 pm

Game

@ Angel - Mon Aug 12, 2013 6:02 pm

registration is off due to server hardware update

@ Angel - Mon Aug 12, 2013 6:02 pm

will be on when server start

Opublikowano


@ Landryna - Mon Aug 12, 2013 6:24 pm

Remaining time to open?

@ Pax - Mon Aug 12, 2013 6:25 pm

we are on the finish

@ Landryna - Mon Aug 12, 2013 6:25 pm

OH

@ Pax - Mon Aug 12, 2013 6:25 pm

18-19 should be opened

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...