Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy nie uważacie, że to bezsensu? - Dyskryminowanie Minecrafta przez administrację


Quodaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam;)

Mam pewną sprawę do przedyskutowania z administracją.

O tuż:

W dziele Minecraft nie można umieszczać linków do for SERWERA.

W dziale Metin2 można umieszczać linki do for serwerów/

Dyskryminacja minecrafta przez administrację?

Dlaczego nie można umieszczać linków do serwerów, jeśli jest to prezentacja?

Przecież to nie jest konkurencja dla MPC, jest tam tylko forum serwera więc...

Gdyby tam było coś związane z MPC, rozumiem.. Ale jeśli jest to forum serwera to już mnie to dziwi...

 

Proszę o udzielania swoich wypowiedzi powiązanych do tematu.

Proszę także administrację aby coś z tym zrobiła.

Wszelkie posty niezgodne z regulaminem/tematem będą zgłaszane.

Opublikowano

xD

nie o to tutaj chodzi.

To bardziej w sensie, mam serwer a forum nie mogę zamieścić w prezentacji:p

Opublikowano

xD

nie o to tutaj chodzi.

To bardziej w sensie, mam serwer a forum nie mogę zamieścić w prezentacji:p

logic mpc forum

 

forum majnkrafta jest konkurencyjne dla działu manjkraft , z tego tak wynika .

Opublikowano

chodź mam w głębokim poważaniu administracje to uważam że dobrze czynią , sami dzieci neo w to grają .

Słownik Językowy...

Tak, nie ortograficzny.

Opublikowano

Jeśli czujesz się dyskryminowany zgłoś to na policję jak tak bardzo cię to boli.

Rozważę...Ale chyba tak zrobię. -,-

Opublikowano

Rozważę...Ale chyba tak zrobię. -,-

polecam podręcznik do nauki czytania -> regulamin

 

Zgłaszaj na policje , jeszcze cię to psychola wyślą bo pomyślą , nie dają mi grać w majnkrafta .

336623_db507bb116fb.png

Opublikowano

Wyczuwam ból dupy. Weź sobie kup to:

 

215312_454475794627964_2009049710_n.jpg

 

 

Może ja znam jakiś innym regulamin, ale ani w MC, ani w MT2 nie można wstawiać linków do for serwerowych.

 

 

@UP

 

Kurde szybszy byłeś :DD

Opublikowano

coś ci się pomyliło, w metinie nie można też umieszczać linków do for serwerów. ból dupy off i wracaj do majnkrafta

Opublikowano

W dziele Minecraft nie można umieszczać linków do for SERWERA. -nie można

W dziale Metin2 można umieszczać linki do for serwerów/ -nie można, jedynie strony do serwera.

Opublikowano

To jest, aż taki problem ? Są gorsze rzeczy na świecie, a Ty takim za przeproszeniem gównem się zajmujesz, jak jest reklama serwera i tak bardzo zależy Ci na forum ( w co wątpie) to wpisz sobie te ip w google i Ci wyskoczy prawdopodobnie forum.

Opublikowano

Zakaz umieszczania for w Metin2? W każdej prezentacji jest..

EDIT:

JAKI SPAM xD

Opublikowano

Miałem wrzucić właśnie maść na ból dupy, dzięki za przysługę.

 

Minecraft jest faworyzowany przez administrację, więc nie masz o co spinać ziomek.

Opublikowano

mc to gówno a zavetti ma pedalska fotke w avatarze

Opublikowano

Forum to pole dla kulturalnej dyskusji, a nie miejsce do flamowania. Jeśli autor ma jakieś propozycje i uwagi, niech założy temat w Sugestiach.

#don't care

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...