Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Ekipy na kwadratowa masakrę 5 !


Fusion242

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ,postanowiłem w ramach wakacyjnej (możliwe że i dłużej) przygody założyć serwer kwadratowej masakry (taka sama jak sezon 5 na YT)

 

zbieram dosłownie kilku aktywnych ludzi do ekipy oto wzór podania (wymagamy skype/ts3, minimum 14 lat[nie wspomnę o mutacji, niech nikt nie wmawia że ma słabe mikro-dlatego mu piszczy], w miarę dobrego komputera, żeby NIKT nie miał lagów [serwer na craftserve - lagów od strony serwera nie będzie]) - premium nie jest wymagane !

 

wzór:

 

1:Nick

2:Wiek

3:Aktywność w ciągu dnia, mile widziane także nocki :P (ile godzin masz zamiar spędzać na serwerze)

4:Dlaczego akurat ty :)

5:coś o sobie w skrócie.

6:w jakich godzinach jesteś dostępny ?

 

szukamy ludzi którzy wiedzą co znaczy gra zespołowa !! wybór drużyny itp do ugadania już na serwerze !

 

 

podania piszemy w komentarzach pod tym tematem !

 

PS:zwracamy uwagę głównie na aktywność ! ludzi którzy nie będą się stosowali do poleceń mogą zostać wyrzuceni z drużyny (oczywiście NIE MÓWIĘ tutaj o tym, ze 1 osoba dyktuje wszystkim co mają robić, to ma być zadania a nie władza monarchiczna)

 

serdecznie pozdrawiam i czekam na podania : jeśli się dostaniesz otrzymasz wiadomość na PW lub napisz swój kontakt skype lub numer gg .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...