Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Jax opłacalny na rankedach czy nie ?


przemo1622

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiec dyskusja na temat Jaxa na rankedach oplacalny czy nie, na dzisiejszą mete ? Na pewno wiele osob zauważyło to iż on nie jest juz tak grany na normalach i rankedach co też może dziwić. Moim skromnym nadal to jest 1st solo toper który moze skontrować prawie kazdego champa jezeli jest dobrze kierowany i osobiscie lubie nim grac rankedy.

Dziękuje moderatorom za ostrzeżenia bez powodu i uzasadnienia :D

Opublikowano

" Moim skromnym nadal to jest 1st solo toper który moze skontrować prawie kazdego champa jezeli jest dobrze kierowany i osobiscie lubie nim grac rankedy."

 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Przecież jak lubisz nim grać to graj ... Rzadko jest widywane bo już się znudził.

Opublikowano

jax zawsze był i zawsze będzie jednym z lepszych, ba, nawet może i najlepszym solo topperem

ma stuna, bardzo dobrego ulta, doskok itd itd itd

jest wytrzymaly z sporym dmg

 

ponadto dość mobilny gdyż można go ruznorako budować i chodzić do jungli jak i cerrować na solo toppie

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Ja zawsze nim na jungli gram i nie raz tak wykierowałem całą gre. Ganki już na 2 lvl są świetne a dmg w każdej fazie gry jest potężny. Wg mnie Jax na topie jest mało użyteczny za bardzo się marnuje ;) Ja w jungli już jakiejś 10 minucie potrafie mieć 6/7/8 killi i okolo 10 asyst. Najważniejsze są ganki ja robię je co chwilę nawet czasem wbijam się pod wieżę bo moje ulty mi na to pozwala oraz moje Q dzieki któremu łatwo doskocze do np. miniona i uciekne ;>

Opublikowano

Ja zawsze nim na jungli gram i nie raz tak wykierowałem całą gre. Ganki już na 2 lvl są świetne a dmg w każdej fazie gry jest potężny. Wg mnie Jax na topie jest mało użyteczny za bardzo się marnuje ;) Ja w jungli już jakiejś 10 minucie potrafie mieć 6/7/8 killi i okolo 10 asyst. Najważniejsze są ganki ja robię je co chwilę nawet czasem wbijam się pod wieżę bo moje ulty mi na to pozwala oraz moje Q dzieki któremu łatwo doskocze do np. miniona i uciekne ;>

czyli upewniasz nas w przekonaniu iż jesteś słabym junglerem (bez obrazy)

jungla powinna oddawac fragi dla lini natomiast dla siebie brać tylko asysty

ponadto dodam również że w 10min jest teoretycznie niemozliwe 6fragów i 10 asyst. wyjątkiem są oczywiście SI i nupki na nordicu

 

 

aby nie było off topu dodam rownież że jakiego nerfa jax by nie dostał to i tak sam stun i doskok robi z niego bardzo porzytecznego championa w grze

aby zepsuć tą postać potrzebny byłby kompletny rework lecz na to się nie zanosi

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Wszystko co potrzebne do tej mety:

- tankowaty z ulti

- leap

- burst z W

- buffy do as

 

Jeden z lepszych wyborów na topie i jungli.

PMK3yt4.png

Opublikowano

czyli upewniasz nas w przekonaniu iż jesteś słabym junglerem (bez obrazy)

jungla powinna oddawac fragi dla lini natomiast dla siebie brać tylko asysty

ponadto dodam również że w 10min jest teoretycznie niemozliwe 6fragów i 10 asyst. wyjątkiem są oczywiście SI i nupki na nordicu

 

 

aby nie było off topu dodam rownież że jakiego nerfa jax by nie dostał to i tak sam stun i doskok robi z niego bardzo porzytecznego championa w grze

aby zepsuć tą postać potrzebny byłby kompletny rework lecz na to się nie zanosi

 

 

No niestety możliwe ;> Przeciwnicy często nie kupują wardów co ja wykorzystuje i wygląda to mniej więcej tak że gość padł wraca na linie by położyć warda i przy tym znowu pada ;> Jest to możliwe jeżeli twój team ogarnia... Poza tym jungle wiem że oddaje fragi ale często jest tak że gonie kogoś sam więc jak oddać zresztą w tej minucie mam około 10 asyst tak jak napisałem.

Opublikowano

To dlaczego tak rzadko jest grany w silver to wgl go nie widze na solo topie tylko ludzie lataja tam z trynda lub czyms innym a przecież on po zdobyciu hexa i guinsoo jest nie do zatrzymania. A i tak ludzie nim nie graja.

Dziękuje moderatorom za ostrzeżenia bez powodu i uzasadnienia :D

Opublikowano

Bo go nie umieją ogarnąć. On do 6 lvl jest ciężki dla niektórych ponieważ jest wtedy słaby ale gdy złapie już fraga złoży hexa i guinsoo oraz poźniej jeszcze moc trójcy to "Siema ja po pente przyszedłem ! " Tak to bywa ;>

Opublikowano

@up na co spamujesz człowieku, poza tym pleciesz głupoty

 

 

Jax to świetny solotop, ale do pełni szczęścia na solo topie wystarczy pare rzeczy, które on ma.

Wytrzymałość

Mobilność ( aj min gap closer )

CC

Dat dmg

Zawsze gdy z nim gram to się wqrwiam jak mnie na 10 hp cziter jedzie

 

Aż nabrałem ochote na grę nim :D

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Ej patrykos to jak będziesz miał tyle fragów i asyst w 10 minucie to weź ss-a zrób, bo jak dla mnie to jest bardzo ale to bardzo bardzo rzadko spotykane. Ja sam nie wiem czy kiedyś widziałem żeby w 10 minucie team co najmniej 18 killi zebrał, nawet z dobrymi gankami. Bo dajmy na to że pierwszy gank w 3 minucie to twój team ma 1 góra 2 kille, dajmy na to że do 6 minuty wszystkie linie dobrze zgankujesz to macie 5 killi. A ciężko jest dive'ować na 3 lvlu, więcgdy twoja drużyna spushowała linie to nie zgarniecie fraga, chyba że jest was 5v1. Więc idąc dalej kolejna seria zgarniania fragów i macie już 10 killi w 10 minucie. Więc żeby brać udział w 18 killach do 10 minuty jest chyba niemożliwe chyba że masz tp za pomocą którego gankujesz. Po prostu nie wiem jak to zrobiłeś ale musiałeś nieźle latać po mapce.

Żeby nie było że jakiś hejt, tylko po prostu, możesz napisać że postać dobra opisać dlaczego, ale nie się przechwalać się prawdopodobnie fikcją. I to że ludzie wardów nie kupują to też żeś wymyślił, nie wiem w jakiej dywizji jesteś, ale ja jestem w brązie II, jeszcze kilka dni temu brąz IV, i prawie w każdym meczu, support kupował wardy. Miałem tylko jeden mecz w którym miałem w teamie alistara supporta, który nie chciał kupować wardów, bo zbierał na roda.

A tak do tematu to jax jest dobrą postacią, sam nim trochę grałem, ale grałem z takim super pro ogarniętym jaxem, którego nie dość że nie mogli zabić to jeszcze sam miał takie dmg, że potrafił się rzucić sam na 2 i wyjść z ponad połową hp. Ja nie wiem czy jest trudny do ogarnięcia czy nie, ale wiem że jak już go ogarniesz, to nie masz sobie równych, rozwalisz prawie każdego, ale wiadomo zawsze znajdzie się ktoś lepszy od ciebie. A jak lubisz nim grać, to pozostaje ćwiczyć i powoli osiągać perfekcję.

Opublikowano

Wcale tak nie jest, jax nie jest jednym z nalepszych solo toperów oraz w jungli tez nie jest taki op.

Nasus jest obecnie jednym z najlepszych solo toperów dlaczego?

Jeżeli w 20 minucie ma 200 farmy i z 4 fragi to gang mu nie jest straszny :3.

A co do jungli to są o wiele lepsze championy takie jak hecarim czy nawet nunu teraz po patchu jest nie do zatrzymania.

Jax moim zdaniem to normalny champ.

Opublikowano

Naturalnie, że opłacalny. Poza tym, że jest chyba jedną z lepszych kontr na Attroxa. Posiada CC'ka. Już w early daje się we znaki. Poza tym świetny ultimate i mobilność. Jak najbardziej TAK

Opublikowano

Konta na dariusa inne champy polegająca na aa, ale wiadomo że potrzebuje itemków żeby coś ugrać. Jak złoży hextecha, botrk i warmoga i już jest praktycznie gg. Dobry laning, magic i phisical dmg, fajnu ult, dobry pusher. Op do golda V dalej to wiedzą jak go kontrować, minusem ejst to że musi wbić w tfa żeby coś zrobić.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

Jax jest strasznie mocny według mnie, w jednym momencie może doskoczyć do przeciwnego carry, zestunować przeciwny team, i uciec dzięki swojemu ulti które daje mu dość dużą odporność.

Opublikowano

Jax to kapitalny Ad Bruiser. Jednak w moim mniemaniu nie radzi sobie na jungli. Ogółem: tak opłaca sie go brać na rankedy. Dobre cc, doskok, wytrzymały ze sporym dmg oraz co najważniejsze mobilny

Opublikowano

Wcale tak nie jest, jax nie jest jednym z nalepszych solo toperów oraz w jungli tez nie jest taki op.

Nasus jest obecnie jednym z najlepszych solo toperów dlaczego?

Jeżeli w 20 minucie ma 200 farmy i z 4 fragi to gang mu nie jest straszny :3.

A co do jungli to są o wiele lepsze championy takie jak hecarim czy nawet nunu teraz po patchu jest nie do zatrzymania.

Jax moim zdaniem to normalny champ.

ale my rozmawiamy o jaxu, nie o jakimś nasusie czy hecarimie

 

oczywiście że są ''mocniejsze" championy lecz nie zapominaj że twój hecarim kosztuje 6k a jax zaledwie 1

 

aby nie było off topu

 

jest cos ttakiego w jaxie co przyciąga graczy. z jednej strony może być to mobilność, z drugiej może sama specyfika postaci

 

wczoraj grałem jaxem na solo

staty może nie były najlepsze (4/5/11) aczkolwiek to ja + ez cerrowalismy gre

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

I to jak bardzo się opłaca. Szybki splitpusher, linie też dość łatwo wygrać i potem tylko team carrujesz . :)

Bierz

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...