Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd podczas łączenia się z serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zrobiłem serwer na plikac takiniesmialy mam clienta pong +launcher ip zmienione z końc. 100 navicat i ftp działa ale gdy loguje się do serwera piszę Błąd podczas łączenia się z serwerem. Pomocy.

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano

Też tak miałem. Przeniesienie się na inne pliki (RyKoX v2.1) pomogło. Uwierz, łatwa instalka, ładne pliczki (tylko parę błędów ort i szept od GM) i pliczki będą idealne. :)

,, Co masz zrobić jutro... zrób pojutrze.''

Opublikowano

Też tak miałem. Przeniesienie się na inne pliki (RyKoX v2.1) pomogło. Uwierz, łatwa instalka, ładne pliczki (tylko parę błędów ort i szept od GM) i pliczki będą idealne. :)

nadal to samo ściągam clienta rykox zobacze czy będzie tak samo.

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano

kolego, a game Ci nie pada?.

 

wpisz `ps` i zobacz czy są procesy game, db , auth.

Sieć Serwerów Metin2 - Comming Soon.....


Zapraszamy na naszą stronę www ;-)


DMhc.png


Opublikowano

kolego, a game Ci nie pada?.

 

wpisz `ps` i zobacz czy są procesy game, db , auth.

wszystko jest dobrze

 

jakiego mazs launchera? mcn_cc 2012? Hamachi tylko na nim działa.

mam launchera z głową sury

d2ngjuakk2gq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...