Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką broń do tego kupić


KazaulPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaką bron do tych dodatków kupic?(dla szturmowca)

mam :

-Kolba thunderbolt

-magazynkim viper

-rapid aim reddot

-lufa zasiengowa

...

Opublikowano

Szturm



Słownik :-)


Na serio,jaką klasą grasz?

szturm

...

Opublikowano

Pakiet kreftdjur i famas z nemesis. Dodatki wkładasz do famasa: lufa predator,kolba nemesis, reddot i magazynki viper

                           

Opublikowano

Chłopie skoro chcesz broń celną i silną to kupuj L85A2 :D

W sumie racja ale jest droga jak ja pierdziele i lepiej by osoba która jest autorem tematu poprawiła swoją ortografie lub zasięgnęła pomocy niektórych przeglądarek bo podstawowe błędy ortograficzne są przerażające -.-

 

EDIT:

A jeżeli chcesz nie wydać dużo, kup AEK lub SCL. Choć bądź co bądź wydając nie całe 3k founds można mieć już FAMAS z nemezis a do tego viper i zasięgowa to będzie w miarę dobry zestaw :)

Opublikowano

W sumie jakby dodali pakiet l85 z pustynnym m145 i pakiet qbb z nemesis to by gra zeszła na psy.

 

Kup famasa i tak bedziesz koksił.

                           

Opublikowano

A ja ci polecam L85A2 dlaczego ? ponieważ jest bardzo skuteczna dla szturmowca na dalekie odległości a na krótkie też dobra jeżeli umiesz grać podstawową bronią ;).

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...