Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odnaleźć inne sieci WiFi, które są wokół


krecikow1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak odnaleśc inne cieci wifi koło mnie windows vista pomocy

 

 

 

 

siemka zainstalowałem dzisiaj karte wi fi do kompa wsadzam płytke

podłanczam karte usb instaluje włancza ssię wszystko pieknie ale jest

problem gdzie zobaczyć sieci kture są koło mnie pomocy kasrta wi fi

pentagram hornet z ralink pomocy jeżeli pisze nei w tym temcie co trzeba to sorki

 

PODOBA SIĘ DAJ +

Opublikowano

Pasek po prawej na dole kreski jedna nad drugą to jest wi-fi klikasz i widzisz sieci. Lub panel sterowania i w sieć i internet...

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Poradnik dla analfabety:

 

1.Klikasz, w lewym dolnym rogo, klawisz 'start'.

 

2.Klikasz 'panel sterowania'.

 

3.Klikasz 'polaczenia sieciowe' lub cos w tym stylu.

 

4. Ty powinny pojawic sie jakies dostepne sieci.

 

Pisze z telefonu wiec nie pisze polskich znakow.

Mam tez XP bez karty Wi-Fi, wiec jak cos jest zle, to blagam o wybaczenie.

za duża sygna

Opublikowano

Poradnik dla analfabety:

 

1.Klikasz, w lewym dolnym rogo, klawisz 'start'.

 

2.Klikasz 'panel sterowania'.

 

3.Klikasz 'polaczenia sieciowe' lub cos w tym stylu.

 

4. Ty powinny pojawic sie jakies dostepne sieci.

 

Pisze z telefonu wiec nie pisze polskich znakow.

Mam tez XP bez karty Wi-Fi, wiec jak cos jest zle, to blagam o wybaczenie.

JA mam viste czytaj uważnie

PODOBA SIĘ DAJ +

Opublikowano

W prawym dolnym rogu masz takie kreski. Klikasz na nie i wyskakują Ci....... Takie trudne poszukać? Ja teraz siedze i to wiedze, więc nie wiem jak to dokładniej opisać. Może poprosisz tate, żeby przeczytał, bo to może być za trudne.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Wejdź w menedżer urządzeń znajdziesz go w panelu sterownia i tam poszukaj swojej karty, sprawdź czy komputer ją wgl widzi a jeśli widzi to czy działa prawidłowo, czy nie ma jakiegoś wykrzyknika przy niej i czy jest włączona.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...