Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [200 SLOTÓW] [THE WALLS] [AUTORSKIE ARENY] [PARKOURY] [YOUTUBERZY] [MINIGAME] » MC-Walls « Jedyny taki TheWalls!


Evolution.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ldhc.png


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«


Czym jest The Walls?


Masz 4 drużyny, ściany i 15 minut.


Przez te 15 minut musisz uzbierać surowce, uzbroić się, zebrać jedzenie.


Po 15 minutach ściany opadają i zaczyna się piekło!


4 drużyny walczą o śmierć i życie na arenie!


Drużyna, z której choć 1 osoba osoba zostanie żywa, wygrywa.


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«


ho3lgz.jpgbydc.pngho3lgz.jpg


ADRES IP : Zostanie podany wkrótce!


200 slotów,


No-Premium,


Wersja 1.5.2 lub 1.6.1


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«



ho3lgz.jpgdydc.pngho3lgz.jpg


Właściciel :: Julka


Administrator :: ---


Moderator :: Poszukiwany! (Chętny? Pisz PW!)


Moderator :: Poszukiwany! (Chętny? Pisz PW!)


Moderator :: Poszukiwany! (Chętny? Pisz PW!)


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«


ho3lgz.jpgcydc.pngho3lgz.jpg


Sześć aren The Walls w tym 4 autorskie,


Wiele rozbudowanych mapek Parkour,


Areny Igrzysk Śmierci (SurvivalGames),


Super wydajna maszyna, co gwarantuje brak lagów,


Miła i pomocna administracja,


Dobry kontakt z graczami poprzez serwer TeamSpeak 3


Wiele, wiele więcej...


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«


Masz jakieś pytanie/propozycję?


Pisz śmiało w odpowiedzi pod tematem, nie gryziemy! ;-)


Więcej informacji już wkrótce!


»-----------------------------------------------------------------------------------------------«


Opublikowano

Administrator :: KoMaR1911 :D

 

Z góry nie polecam serwera, koleś udaje pro elo hakiera ^_^

Komara nie ma - cofam !

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

@Mrostry : To chyba mówimy o innych osobach, bo od nas nikt pro hakerów nie udaje...

Jesteśmy poważnymi osobami i nikt czegoś takiego nie robi, zapewniam.

Prawdopodobnie mówisz o jakimś podszywaczu... ;)

Opublikowano

@Keerok : Nie będę jeszcze udzielał takich informacji, wkrótce pojawi się tutaj prezentacja serwera od rzekomego YouTubera, wszystkiego się dowiesz. ;-)

Opublikowano

Po opiniach jakie usłyszałem o KoMaR1911, zdecydowałem, że zdegraduję go z funkcji administratora, którą miał pełnić.

Nie potrzebujemy takich ludzi w administracji.

Dziękuję za informacje pewnym osobom o nim. Pozostało mi tylko szukać nowego administratora. :-)

 

Znowu Pan/Pani Afertyss i jej śmieszny koleżka

Aha. Wszystko rozumiem.



asdds

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...