Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] PandoraMT2 - Jak zarobić wydawając kase.


LegendsLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PandoraMT2 - Jak zarobić wydawając kase.




Niestety nie mam ss ponieważ nie pomyślałem.




1, Szukamy w sklepach na ch3/4/5 "szkatułki umarłego rozpruwacza" [Cena : 400/450kk]



2. Gdy kupimy taką szkatułke idziemy na ch2 jinno i wystawiam sklep z nią. [Cena : 500/550kk]



3. Po 5 minutach napewno ktoś to kupi.




Sposób sprawdzony.



Uwaga czasem nie będzie szkaty za 400/450kk ale możecie kupić 500kk i sprzedać za 550kk.



Sposób wymyślony przezemnie. [Zarobiłem 600kk tym sposobem]


fl989x.jpg


1500 Postów - Challenge Accepted


Opublikowano

sposób dobry , można (przy dużym swoim wkładzie) zarobić 2x wiecej :)

jednakże jest z tym trochę roboty :P

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Moim zdaniem sposob slaby . Mam lepszy . Lepiej zrob dropka lvl 45+- i na swiatynie ostatni spot i nadropic sztab . A pozniej kupic trute czysta i zrobic sr wysokie i sell . Albo handlowac perfekt eq <-- akurat tego sposoby uzywam . Handel perfektami jest chyba najbardzej efektownym zarobkiem . Albo latac na ripa <-- za duzo zabawy moim zdaniem . Na pandorze gra duzo dzieci i czasami maja 3x15 i hp 15-prawidlowe i mozna kupic takie np stalki o za xxxkk a pozniej selnac za xkkk. Mi sie to czesto zdaza xD

BUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...