Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz połączony z serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj załorzyłem serwer metin2 hamachi na plikach serwerowych by JachuPL ściągnąłem clienta pong zrobiłem spolszczenie z connect changera i te z głową sury loguje się yasu19956 driftingforever i przez cały czas tylko pisze ''Zostaniesz połączony z serwerem'' pobrałem clienta z metin2 2008r. to samo wszystkiego próbowałem serverimfo jest dobrze ip pozmieniane na ip z końcówką 100 i normalną pong 4 razy test i w cliencie i w ftp ja już niewiem za rozwiązanie dałbym wszystko HELP!

PS:Navicat i ftp działa ale gra nie!

Jeżeli temat w złym dziale proszę o przeniesienie.

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano

Wpadłeś na pomysł aby wyłączyć zaporę/antyvirusa + Odpalić portmapa ? (Nie pisz że jesteś hostem i nie trzeba, ponieważ w NIEKRÓRYCH przypadkach to gówno prawda)

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

nie zapory nie wyłączałem zaraz zobacze



Wpadłeś na pomysł aby wyłączyć zaporę/antyvirusa + Odpalić portmapa ? (Nie pisz że jesteś hostem i nie trzeba, ponieważ w NIEKRÓRYCH przypadkach to gówno prawda)

wyłączyłem zapore i nadal zostaniesz połączony z serwerem jakieś 3 min

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano

Sprawdź dobrze, czy w maszynie nie wywala błędów, może coś źle wgrałeś?

ale ja nic nie wgrywałem serwer załorzyłem jakieś 3 godz temu i ani razu na niego nie wbiłem :(

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano

No właśnie o to chodzi, może coś jest źle w plikach... Sprawdzałeś te błędy w maszynie ?

Może zapodaj logi ?

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

No właśnie o to chodzi, może coś jest źle w plikach... Sprawdzałeś te błędy w maszynie ?

Może zapodaj logi ?

w maszynie co kilka sekund pojawia się coś takiego:

INIT Matrix

locale/hongkong/forkedampindex.txt

a na końcu

zależy raz tak

connect:operation time out albo connect: succes coś takiego

 

w maszynie co kilka sekund pojawia się coś takiego:

INIT Matrix

locale/hongkong/forkedampindex.txt

a na końcu

zależy raz tak

connect:operation time out albo connect: succes coś takiego

mv rename cores

d2ngjuakk2gq.png

Opublikowano
Opublikowano

timed out.

To nie ma prawa działać...

Dlaczego? i co mam zrobić ?!!!

 

timed out.

To nie ma prawa działać...

Dobra mam gdzieś ten time out mnie interesuje te ciągłe ZOSTANIESZ POŁĄCZONY Z SERWEREM proszę masz jakąś rade ?

d2ngjuakk2gq.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...