Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sposób wejścia na serwer testowy 2


bycio15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawię wam sposób wejścia na serwer testowy 2 tym kontem którym już byliście na nim..

a więc :

 

1) wchodzimy na stronę darkorbit.pl

2) rejestrujemy się

nazwa: może być byle co

hasło: 1234 (byle jakie)

emeil: też aby był

SERWER GRY: wybierasz (serwer testowy 2)

 

3) teraz klikasz ruszaj do walki

4) pojawi się taki komunikat

 

Niestety serwer ten nie jest teraz dostępny.

Proszę wybrać inny serwer.

 

5) po wyświetleniu komunikatu klikasz krzyżyk i wpisujesz od razu login i hasło konta którym chcesz wejść na serwer testowy 2

 

 

Myślę że pomogłem

Pozdro

!! TO, ŻE NIE MA OPCJI HIDE NIE ZWALNIA CIEBIE OD PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I NAPISANIA SWOJEJ OPINI !!

Opublikowano

:O Działa.

 

Dzięki! :) (ale strona długo się ładuje :/)

 

@Edit

Fajnie, fajnie, tylko szkoda że to nie twój poradnik :c.

Opublikowano

...



:O Działa.

 

Dzięki! :) (ale strona długo się ładuje :/)

 

@Edit

Fajnie, fajnie, tylko szkoda że to nie twój poradnik :c.

Sam to dzisiaj odkryłem.!!

pomogłem Ci, a ty mnie o plagiat osądzasz ?

!! TO, ŻE NIE MA OPCJI HIDE NIE ZWALNIA CIEBIE OD PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I NAPISANIA SWOJEJ OPINI !!

Opublikowano

najpierw naucz się czytać kolego

tut podobny ale inny

1. Musimy zarejestrować nowe konto na Darkorbit

2. Wybieramy serwer : Serwer Testowy 2 (podczas rejestracji!)

3. Rejestrujemy się i następnie może nam wyskoczyć że serwera nie ma (ignorujemy to)

4. podajemy login i hasło nowozarejestowanego konta i logujemy sie

5. Wybieramy Serwer Testowy 2 i gramy!

Uwaga! Serwer testowy nie będzie pojawiać wam się na waszych obecnych kontach w darkorbit dlatego musicie założyć nowe :/

Co nowego:

Nowa Muzyka podczas gry

Nowy pasek Amunicji itp.

Ładowanie strony gry "w przeglądarce"

Jeśli jeszcze coś zauważyliście to napiszcie

!! TO, ŻE NIE MA OPCJI HIDE NIE ZWALNIA CIEBIE OD PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I NAPISANIA SWOJEJ OPINI !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...