Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=|= HARDCORE SCRAFT =|= 20 SLOTÓW =|= PVP =|= GILDIE ZA ITEMY =|= AUTOMATYCZNY IS =|= ZAPRASZAMY =|=


CryteekPL

Ankieta odnośnie serwera  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz ?

  2. 2. Czy ma by? premium czy non-premium ?

  3. 3. Czy podoba ci si? ten serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strzalka.gifTYP: HARDCORE

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: 46.29.20.188:2900

strzalka.gifPotwory: OCZYWISCIE ZE TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: NO JASNE

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: NIE

post-849703-0-60611000-1372976749.png

CryteekPL - HeadAdmin

CrafterPL - Moderator

post-849703-0-76736800-1372976740.png

Dobrze dobrane i również autorskie

post-849703-0-28750900-1372976778.png

Zapraszam wszystkich na prawdziwego Hardcora, hardcora SCRAFT. Dużo zabawy przyniesie wam m.in.

- Skocznia (bungee) z mini parkourem która zawiera 3 różne wysokości i poziomy trudności które przyniosą wam frajdę w skakaniu

- Strzelnica z dwoma poziomami trudności

Serwer posiada też:

- "Świnkę" z której możesz dzieki przyciskowi obsypać się mięskiem,

- Handel z NPC w domku,

- Skin H@,

- Sklep zbrojny

- Przyciski teleportujące w dowolne miejsce na mapie

Portale do netheru

- Serwer posiada róznież automatyczny itemshop przez który kupisz unbana, rangi oraz grzybnię potrzebną do założenia gildi

LINK

!!!!! START JUTRO O GODZINIE 21:30 !!!!!

Dla dwóch pierwszych graczy 10 diaxów.

Zapraszamy na serwer i życzymy miłej zabawy :D

Uwaga serwer będzie w fazie BETA, więc przepraszamy za wszelkie bugi i niedociągłości

oraz przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne oraz literówki. :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...