Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zainteresowani jesteście Serią "Dzień Funkcjonariusza Policji" ?


goes173

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zainteresowani?

    • Tak
      5
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie, czy jesteście zainteresowani powstaniem Seri filmików na YouTube długości 20min. oraz jakości HD?


Chciałbym nagrać właśnie takową serie, ale zastanawiam czy jest sens zaczynania jak nie będzie widzów.


Ogólnie serie nagrywałbym z nowo powstającego serwera hardtruck, gdzie mam posadę Komendanta.


Mógłbym nagrywać też z jakimś członkiem frakcji, na których aktualnie jest Nabór.


Głosujcie w ankiecie!


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Opierałoby się to na łapaniu piratów drogowych z moim komentarzem głosowym.


Prezentowałbym jak przebiega kontrola, pościg itd.


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

byłoby fajnie...

byłoby jeszcze fajniej, gdybyś pokazał jak to zainstalować i w ogóle :)

3709.jpg



IP: simple16.cubehost.pl
IP awaryjne: 185.38.249.9:5111

Opublikowano

To jest bez żadnej instalacji, nic nie musisz instalować, poprostu wejść na serwer min. HardTruck(wpisz sovie w google)


Jest to serwer Truck'erski gdzie jest frakcja "Policja", która pilnuje zasad Ruchu Drogowego.


Grasz na takim serwerze przeowząc ładunki ciężarówkami oraz tak zarabiając na życie.


Po jakimś tam czasi i zapoznaniu się z graczmi oraz ekipą możesz złożyć podanie na Policjanta.


Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

 

Witam, tak jak w temacie, czy jesteście zainteresowani powstaniem Seri filmików na YouTube długości 20min. oraz jakości HD?

 

Tak - ja jestem zainteresowany nagrywaniem od Ciebie filmow.

 

 

 

Ogólnie serie nagrywałbym z nowo powstającego serwera hardtruck, gdzie mam posadę Komendanta.

 

Poczekam na Twój 1-szy film, i Ci za komentuje, odpowiednią ocenę Ci postawię.

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...