Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Blauw en Rood walka między dwoma zamkami


kondzio299

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znudziła ci się gra samemu?
nie masz co już robić na survival?
podoba ci się rywalizacja jaką prowadzą gildie na filmach youtube?

jeżeli wszystko lubisz co wyżej wymieniłem to i na pewno polubisz nas i nasz serwer
będą istnieć tylko 2 gildie (NIEBIESKA i CZERWONA) które będą liczyć + - 10 osób każda wspólnie przy miłej atmosferze taką jaką będziecie tworzyć
podejmiecie wyzwanie jakie daje wam możliwość tego serwera:

-zdobycie surowców na gildie
-zdobycie ekwipunku
-utworzenie zamku którego będziecie bronić
-utrzymanie lini obrony przed przeciwną drużyną niech nikt się nie cofa gdyż lepiej wygrać niż uciec
-napad na przeciwny zamek z całym akcesorium prawdziwego kwadratowego wojownika razem u boku wiernych towarzyszy którzy pomagali ci wszystko zdobyć

Czy podejmiecie wyzwanie?

Wszystkich chętnych którzy chcą wziąść udział zapraszam pisać podania niżej lub na PW według wzoru:

Nick:
Lat:
Imię:
Doświadczenie:
Dlaczego ty:
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań

po podaniu będzie rozmowa na TS

byłoby dobrze żeby większość była w wieku 14+

Nie chcemy trolli więc jeżeli trollujesz bądź nie właściwie się zachowujesz wobec towarzyszy broni to nawet nie pisz podania



TS: ts-x.pl
VIP 13
Kanał: Rekrutacja

Start: 05.07 lub jeżeli ekipa się zbierze to dzisiaj już

Opublikowano

Nick:Czeli

Lat:16
Imię:Paweł
Doświadczenie:2lata
Dlaczego ty:Ponieważ lubię grać na tego typu serwerach.
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań: Pewnie!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: Gugga71

Lat: 15

Imię: Dominik

Doświadczenie: około dwóch lat.

Dlaczego Ty: Ja też lubię grać na takich serwerach , lubię walki drużynowe z ogarniętą ekipą.

Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań: Osobiście nie lubię nie ogarów. Tak będę postępował według nich.

1359788419-U703653.jpg


 

Opublikowano

Nick: Gugga71

Lat: 15

Imię: Dominik

Doświadczenie: około dwóch lat.

Dlaczego Ty: Ja też lubię grać na takich serwerach , lubię walki drużynowe z ogarniętą ekipą.

Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań: Osobiście nie lubię nie ogarów. Tak będę postępował według nich.

 

Wejdź na tsa to pogadamy:)

 

@Ref

Opublikowano

Nick: ObiOne
Lat: 13
Imię: Dawid
Doświadczenie: Ponad rok
Dlaczego ty: Ponieważ lubie gry drużynowe i znudziły mi się inne zwykłe serwery. Dodam również, że umiem się zachować jak na swój wiek.
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań: Oczywiście.

Opublikowano

Nick: ObiOne

Lat: 13

Imię: Dawid

Doświadczenie: Ponad rok

Dlaczego ty: Ponieważ lubie gry drużynowe i znudziły mi się inne zwykłe serwery. Dodam również, że umiem się zachować jak na swój wiek.

Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań: Oczywiście.

 

Wejdź na tsa ;]

Opublikowano

Nick: zolwix69
Lat: 21
Imię: Marek
Doświadczenie: 1,5 roku
Dlaczego ty: Chcę spróbować tego rodzaju rozgrywki, szukam serwera który postoi długo.
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań -Jasne :D

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

Nick:Karou
Lat:14
Imię:Weronika
Doświadczenie:2-3lata
Dlaczego ty:Ponieważ kocham tego rodzaju serwery. Lubie budować zamki, zdobywać eq i chodzić na wojny bić się. Będę raczej tylko od 23, ale gdzies do 3 (internet)
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań:Tak

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nick: vemo16
Lat: 16
Imię: Dawid
Doświadczenie: 2-3 lata
Dlaczego ty: Ponieważ, świetnie dogaduje się z innymi , lubie współprace, nie spina, chętnie pomagam ; ) . Lubie serwery takiego typu , jak dla mnie serwery oparte na KM5 są jednym z lepszych serwerów do dobrej zabawy ; ) . Poziom mojej kultury jest taki jak powinien byc u każdego , czyli umiem się zachowac ale odrobina humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziła ^^ .
Czy umiesz postępować według wyznaczonych zasad, zadań
: oczywiście

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...