Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak dodać więcej ram w nowym LauncherMinecraft 1.0.8, bez plików .bat


Wypierdaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym Wam przedstawić mój nowy tutorial na temat dodawania większej ilości ramu do nowego launchera minecraft bez żadnych plików .bat.

Więc popieramy oryginalny launcher minecraft z oficjalnej strony:

https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/launcher/Minecraft.exe

Oficjalny temat:

https://mojang.com/2013/07/minecraft-the-horse-update/

Więc jeśli ściągnęliśmy otwieramy go...
Kilka minut później po pobraniu wszystkich plików zaczynamy działać!!

1. Wchodzimy do "Edit Profile"

9fkf4itkbppv.png

2. Zaznaczamy "JVM Arguments:"

k3lru8ifqmv3.png

3. W miejscu opcji podanego wyżej argumentu wpisujemy wartość:

1wmx9v5tezkm.png

Najlepiej gdy dodamy połowę naszego ramu by system też mógł pracować!!

W moim przypadku mam 4GB ramu i przydzielam połowę :P

Dla " leniwych" co wpisać macie tutaj rozpiskę:


​2GB

-Xmx2048m -Xms1024m

 

3GB

-Xmx3072m -Xms1024m

4GB

-Xmx4096m -Xms1024m

5GB

-Xmx5120m -Xms1024m

6GB

-Xmx6144m -Xms1024m

7GB

-Xmx7168m -Xms1024m

8GB

-Xmx8192m -Xms1024m

 

4. Zatwierdzamy i cieszymy się Minecraft`em o powiększonej pamięci ram :)

cbtm0y6ziiuz.png


To Tyle z mojego małego Tutorialu...
Myślę, że ograniczy on spam na forum...

Opublikowano

Mi ten sposób w ogóle nie działa na dodatek odkąd wyszła wersja 1.6

to występowuje mi ten sam błąd co u kolegi do góry ,że aż musiałem

w zmiennych środowiskowych zmienić ilość przydzielonego ramu'u

do 512mb ,a to mnie trochę zniechęca i nie wiem co teraz zrobić ,

bo jak chce dodać więcej ramu'u to zawsze wyskakuje mi ten błąd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...