Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2][MineHard][50Slot][WojnyGildii][Survival+Frakcje][McMMO]


Qu3aZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa serwera:

MineHard

Ip serwera:

minehard.ench.pl

Ilość slotów:

50

Coś o serwerze:

Jest to serwer SV+ Frakcje. Czyli Survival+ Factions. Na serwerze są rangi kupne takie jak:

-Gracz+

-MiniVIP

-VIP

-SuperVIP

Oraz, na serwerze planujemy dodanie pluginów takich jak:

 

McMMO- Umiejętności, czyli skille w minecraftcie.

MCPacks- Plecak, większe inventory za komende /backpack

 

Pluginy na naszym serwerze to nie tajemnica:

- Skonfigurowane OtherDrops

- CombatLog

- ClearLag

- Factions

- EssentialsCHAT,Spawn itd.

- PermissionsEX

 

I inne potrzebne do rozgrywki na survivalu.

 

Administracja:

H@-Własciciel- Handsame

Admin- ShymeQ

Admin- Gmanos

Moderator- Dangerous

Moderator-Poszukujemy!

Moderator-Poszukujemy!

 

Zdjęcie naszego spawnu

91012237262263606587.png

 

 

 

 

Zaczynamy dziś 18:30 04-07-2013 18:30 Start MineHard

 

Zapraszajcie wszystkich i znajomych!

 

 

 

Ps.

 

Chcecie na serwerze McMMO i MCPacks oraz Gildie od FASHU?

Czy może zmienić wersję na 1.6.1? Piszcię w komentarzach!

 



@Piszcie tutaj w komentarzach co chcecie aby dodać co ująć co zmienić oraz wszystkie propozycje :)



@REF

Opublikowano

Puki Mcmmo na 1.6.1 nie wyjdzie, pozostańcie na 1.5.2 :x

Na 1.6 będzie trzeba pewnie nową mape wgrać, ale lv w mcmmo można skopiować i na 1.6 dać.

Co trzeba na gildie ?

Jaki % na surowce w Other ?

Ilu graczy się na start spodziewacie ?

Robiliście gdzieś indziej reklamy jeszcze ?

Opublikowano

Narazie jest wyłączony ( Dedyk )

Zrobiliśmy tylko tutaj i zapraszamy znajomych,

Diax 0,50% + Fortune 1-3

Złoto 1.0% + Fortune

Wszystko dalej jest na serwerze :)

A graczy się spodziewamy chociaż 30.

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :3 Mam nadzieje, że szybko nie padnie.. Co do mcmmo to dodajcie plecak też się w sumie przyda :)

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Dziś w nocy dodamy plecak, zapraszajcie znajomych.



@EDIT Przesuwamy Start serwera na jutro 15 albo 20 Wszystko zostanie podane jutro rano. ( Przesuwamy z powodu braku administracji podczas startu. ) Sorry.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...