Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zanikanie nowych championów po ok. 1 miesiącu


Qurrix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektóre znikają, niektóre nie. Taką Lissandrę widuję dalej często, nadal jest popularna. Zac'ka też często widze.

No ale faktycznie część championów znika, bo albo za słabe albo zbyt nudne. Chociaż ostatnia seria wypuszczona bohaterow jest dalej grana (no może Quinn nieco rzadziej).

Opublikowano

Szczerze mówiąc to działa w dwie strony ,postać jest grana przez cały miesiąc ,bo jest op ,potem riot Ją nerfi i dziękujemy... W drugim przypadku postać jest grana przez cały tydzień ,lecz po tygodniu ludzie dochodzą do wniosku ,że jest gówniana i przestają nią grać...

Jednymi postaciami który uwolniły się od tej reguły był kha'zix i zyra... Reszta przestała być grana.

Opublikowano

Zgadzam się z tym... chociaż czasami ludzie sobie ''przypominają'' o postaciach. Na przykład Nami, przez jakiś czas nie była zbyt widoczna (przynajmniej u mnie), a teraz to jeden z najlepszych supportów. Chociaż tak jak ktoś wyżej powiedział taki Zac czy Thresh to nadal bardzo mocne postacie, które są często widoczne, a nawet banowane.

Opublikowano

Szczerze mówiąc to działa w dwie strony ,postać jest grana przez cały miesiąc ,bo jest op ,potem riot Ją nerfi i dziękujemy... W drugim przypadku postać jest grana przez cały tydzień ,lecz po tygodniu ludzie dochodzą do wniosku ,że jest gówniana i przestają nią grać...

Jednymi postaciami który uwolniły się od tej reguły był kha'zix i zyra... Reszta przestała być grana.

Czyli według Ciebie Thresh przestałbyć grany. Grubo się mylisz. Thresh i Vi nadal są często granymi postaciami. Więc nie tylko Kha i Zyra. Tak to jest niektóre postacie które wychodzą nie podejdą do gustu graczom, a inne tak. Takiej Quinn albo Zac'a nie widać wcale jeśli nie są w rotacji.

Opublikowano

Ludzie grają na początku, bo inni nie wiedzą jak kontrować danego champa. Potem każdy umie, i champy przestają być takie OP :)

Opublikowano

To taki lekki fail z postaci na postać i nie jest to w 100% wina riotu, po prostu wychodzi sb taka nowa postać, ludzie nie potrafią jej kontrować przez co wszyscy myślą że jest op, rezultat taki że ludzie uczą się jak kontrować postać a na dokładkę dostaje nerfa i po postaci, już prawie nikt nie gra :P

Opublikowano

Czyli według Ciebie Thresh przestałbyć grany. Grubo się mylisz. Thresh i Vi nadal są często granymi postaciami. Więc nie tylko Kha i Zyra. Tak to jest niektóre postacie które wychodzą nie podejdą do gustu graczom, a inne tak. Takiej Quinn albo Zac'a nie widać wcale jeśli nie są w rotacji.

Ahh ,sorki zapomniałem o thresh'u o op supportcie :D..

Opublikowano

Mysle ze quinn jest wystarczajaco silna jednakze nie jest bezpiecznym pickiem za maly range aa i ult ktory w teamfighcie ciezko wykorzystac (rambo) , zac jest zas bardzo silnym pickiem swietne ganki , carruje teamfighty

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Od 20 marca 2012 wyszło 19 (nie licząc Aatroxa bo jest dopiero 2 tygodnie) postaci z czego 17 jest normalnie grywalne i widać je tak samo często jak inne.

Od Lulu do Lissandry "FAILAMI" okazały się:

1.Syndra (nie mówię ,że słaba ale mniej widoczna od innych W 1 miesiącu była wszędzie teraz mało kiedy.)

2.Vi

3.Quinn

 

Więc nie rozumiem tematu ? o.0

Opublikowano

@up

No porównaj sobie taką Lissandrę do takiego Kha'Zixa albo Dravena, Dariusa = nowe są mniej popularne niż stare (tylko treshem i zedem ktoś gra w większości)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

@up

No porównaj sobie taką Lissandrę do takiego Kha'Zixa albo Dravena, Dariusa = nowe są mniej popularne niż stare (tylko treshem i zedem ktoś gra w większości)

Darius to totalne zero, nie wiem jak można tym gównem jeszcze grać. Co do tematu to po prostu niektóre champy się nudzą, niedługo znow przyjdzie na nie czas. Często można zobaczyć kilka nowych champow typy zac, zed, kha, tresh, elise itd. Quin miała swój upadek, teraz się z niego podnosi w postaci picka na mida lub topa.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

Niektóre znikają, niektóre nie. Taką Lissandrę widuję dalej często, nadal jest popularna. Zac'ka też często widze.

No ale faktycznie część championów znika, bo albo za słabe albo zbyt nudne. Chociaż ostatnia seria wypuszczona bohaterow jest dalej grana (no może Quinn nieco rzadziej).

Lissandrą grają bo jako jedynie jej tak bardzo nie znerfili (o ile znerfili) i aktualnie robi rzeź na midzie.

Zackiem grają bo był ostatnio w rotacji i dużo ludzi go kupiło.

Opublikowano

wiadomo że chodzi im o kase mały % kupuje postacie za RP ale ludzi grających w lola jest od ch... wafla wiec zysk mają i tak.

Postsmeter

5-10-15-30-60-120-240-480-960-1920-3840-7680-15360-30720-61440-122880-245760-491520-1000000 ;P

____________^_______________________________________________________________________

Opublikowano

Od 20 marca 2012 wyszło 19 (nie licząc Aatroxa bo jest dopiero 2 tygodnie) postaci z czego 17 jest normalnie grywalne i widać je tak samo często jak inne.

Od Lulu do Lissandry "FAILAMI" okazały się:

1.Syndra (nie mówię ,że słaba ale mniej widoczna od innych W 1 miesiącu była wszędzie teraz mało kiedy.)

2.Vi

3.Quinn

 

Więc nie rozumiem tematu ? o.0

Ja tam Vi widzę dużo dużo częściej niż quinn, ale Syndra, racja mało kto gra bo ludzie nie chcą się nią uczyć grać.

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Ja tam Vi widzę dużo dużo częściej niż quinn, ale Syndra, racja mało kto gra bo ludzie nie chcą się nią uczyć grać.

Bo nie mają już co wymyślać za championów, że nie chcą się ich uczyć.

Co champion to do czegoś podobny.

Opublikowano

W sumie to i dobrze, że nikt nie gra Syndrą bo jej combo po 6 lvlu jest masakryczne. Jeszcze by ją znerfili ;x

Opublikowano

Z nowych championów grywalny jest tylko Thresh .

Vi już prawie nikt nie gra . Po ostatnim nerfie Kaziem i Hecarimem też nie .

Lisską też już prawie nikt nie gra . Z Aatroxem też tak będzie ;)

giphy.gif ­

Opublikowano

Szczerze mówiąc to działa w dwie strony ,postać jest grana przez cały miesiąc ,bo jest op ,potem riot Ją nerfi i dziękujemy... W drugim przypadku postać jest grana przez cały tydzień ,lecz po tygodniu ludzie dochodzą do wniosku ,że jest gówniana i przestają nią grać...

Jednymi postaciami który uwolniły się od tej reguły był kha'zix i zyra... Reszta przestała być grana.

Zapomniałeś o zacu. W co 3 meczu widze tego gluta

 

Tak to jest, ponieważ logika riotu jest ogromna. Po co zbalansowac postać, by stała się standardowym pickiem, skoro można go zgnoić nerfami.

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Przeciez postacie ktore zostaja zapomniane po kilku miesiacach powracaja. LEE SIN w pewnym momencie byl dosc rzadko grany, nie byl nigdy zapomniany ale rzadziej niz zwykle. Froggen ukazuje potege lee na midzie, imo to znacznie rozwinelo mete.

Nami

Dostawali tyle buffow az w koncu zostala byc grana, jeden z lepszych supportow.

 

Quinn

Imo mocny adc lecz rzadko pickowany. Co z tego wynika? Nie dlugo topka zacznie ja wykorzywstywac jako toppera, wizja z W przed wbita, harras, blind. Zostanie stosowana jak teemo, counter na melee.

 

To dziala tez na odwrot jak czampion jest mocny to albo zrobia z niego shit albo ukryte op scierwo, np. Darius teraz trzeba go umiec wykorzystac. Jak byl slaby to bd mocny. Np. Draven byl mocny i dalej jest.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...