Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✮✔✔✔ [KM5!] [2 drużymy] [0 lagów] [Przyjazna atmosfera]✔✔✔✮


Mr.Destroy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP:ZakazanaStrefa.srvmc.pl





Typ Serwera: Kwadratowa Masakra Sezon 5




Liczba osób w administracji: 3



Potwory: tak



Nether:Tak



WL:Tak



Bukkit: 1.6.1



PvP:Tak



Premium:Tak/Nie





Informacje Dodatkowe:







FAQ











Co trzeba zrobić żeby zagrać na waszym serwerze ?







Praktycznie nic ! wystarczy napisać podanie które wygląda tak:













Wiek:+13lat!







Imię:







Skype:(tak lub nie)







Ogar:(Opisz)







2 zdania o sobie:







Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :







Lubisz serwery tego typu? :







Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)







Dobry pomysł na serwer ?:




Drużyna Blue/Red:



Nick z gry:













Dlaczego miałbym wybrać akurat ten serwer ?







Plusy +







+praktycznie całodobowa obsługa







+Administracja chętna do pomocy







+Ogarnięte Pluginy







+Ogarnięci Administratorzy!







+Każdy gracz jest równo traktowany!







+ szczera i otwarta administracja !








Wszystko super ale ja nie mam Premium czy mógłbym i tak grać ?


 





Ależ oczywiście , wgrany jest plugin AuthMe Dzięki któremu nie będzie większego problemu z zarejestrowaniem konta non premium :)












Czy jest możliwość aby jakoś rozpowszechnić ten serwer ?





Jasne , możesz napisać motywujący komentarz na MPC lub nagrać coś na YouTube



 

 

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Wiek:14 lat









Imię:Wojciech








Skype:Tak









Ogar:Jestem ogarniętym graczem :)









2 zdania o sobie:Mam na imie Wojciech . Moją pasją jest gra w minecraft 'a









Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.7.3









Lubisz serwery tego typu? :Uwielbiam









Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:Ponieważ myślę że mam jakieś szanse dostać się na ten serwer.Mam dobre stopnie minecraftowe oceniał mnie sam noliff666.Umiem się bić z innymi nie troluję.









Dobry pomysł na serwer ?:TAK







Drużyna Blue/Red:BLUE





Nick z gry:wojto1122

Opublikowano

Wiek:14 lat







Imię: Kacper







Skype:Tak







Ogar: Jestem ogarniętym graczem, szanuję innych.







2 zdania o sobie: Mam na imię Kacper. Swoją przygodę w Minecraft zaczałem od wersji Beta. Bardzo lubię budować i mile spędzać czas grajac na serwerach tego typu :)







Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Beta 1.5.2







Lubisz serwery tego typu? : Bardzo :)







Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Grałem na kilku takich serwerach i spodobały mi się, pomyślałem, że i na tym zawitam. Szanuję innych, uwielbiam budować w Minecraft. Potrafię być ogarnięty i nie Trollować :)







Dobry pomysł na serwer ?: Jak najbardziej.




Drużyna Blue/Red: Blue



Nick z gry: Exxperiment

Opublikowano

Wiek:14



Imię:Jakub


Skype:(tak lub nie):Tak


Ogar:(Opisz):Tak jestem ogarniętym graczem.


2 zdania o sobie:

Mam na imię Jakub.Mam 16 lat i uczęszczam do 3 gimnazjum.
Jestem wysokim ,dobrze zbudowanym mężczyzną , o krótkich blond włosach..
Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech ,
ale zdarzają się też dni kiedy humor znika z mojej twarzy.


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.2.5


Lubisz serwery tego typu? :Tak


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Jestem ogarnięty , miły pomocny itp.Nie grifuje i przeszczegam zasad


Dobry pomysł na serwer ?:Myślę , że tak


Drużyna Blue/Red:Blue


Nick z gry:MrgSeta









2.png

Opublikowano

Wiek: 14


Imię: Karol


Skype:(tak lub nie): Tak


Ogar:(Opisz): Jestem ogarem nwm jak to opisać ;3


2 zdania o sobie: Jestem Miły, Ogarnięty Lubię grać w gry. Nie Lubię jak ktoś nie współpracuje.


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.7


Lubisz serwery tego typu? : Tak !


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3 Zdania): Ponieważ lubię tego typu serwery, współpracuję z innymi i dobrze się klepie, obmyślam strategię.


Dobry pomysł na serwer ?: Wspaniały


Drużyna Blue/Red: Blue


Nick z gry: MrKarlos


Opublikowano


Wiek:! 15




Imię: Daniel





Skype:(tak lub nie) tak





Ogar:(Opisz) amm? no jestem i tyle:P





2 zdania o sobie: mam na imię daniel mam 15 lat kocham beatbox i Deskorolke. Lubię współpracowac i nie nawidze lizania dupy





Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : od przeglądarkowej z 2009 roku





Lubisz serwery tego typu? : ta





Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań) Jestem miły ogarnięty i się nadam na wojnach. Każda receptura i płapka jest mi znana. chcem miło czasu spędzić u was





Dobry pomysł na serwer ?: ta ale zgapiony więc wiesz jak to jest:p

 

 

 

Drużyna Blue/Red: Red <<<< lubimy czerwone cycuszki:p

 

 

Nick z gry: Belvi

Opublikowano

Wiek: 16 lat



Imię : Sylwek



Skype: Tak



Ogar: Jestem ogarnięty i dobrze się dogaduje z innymi :D



2 zdania o sobie: Mam na imię Sylwek. Moje hobby to piłka nożna i hokej na trawie.



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.2.5



Lubisz serwery tego typu? : Uwielbiam



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Ponieważ nie wyzywa innych graczy jestem ogarnięty , pomocny i waleczny. Napewno sie na mnie nie zawiedziecie :D



Dobry pomysł na serwer ?: Zajebisty :D




Drużyna Blue/Red: Obojętnie



Nick z gry: Snager


Opublikowano

 

 

Wiek:15

 

 

 

 

Imię:Alan

 

 

 

 

Skype:Tak/Ts3 Tak

 

 

 

 

Ogar:Tak,wiek o tym świadczy.

 

 

 

 

2 zdania o sobie:Nazywam się Alan.Interesuje się sporem i informatyką.W Mc gram 1 rok :)

 

 

 

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.2.5

 

 

 

 

Lubisz serwery tego typu? : Tak

 

 

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:Lubie grać na kwadratowej masakrze,jestem kulturalny i miły.Zawsze pomocny :)

 

 

 

 

Dobry pomysł na serwer ?:

Drużyna : Blue

Nick z gry:Paczus_

Opublikowano

Wiek: 18


Imię: Adam


Skype: Tak ale wole TSa


Ogar: Jest


2 zdania o sobie: Mam na imię Adam tak jak już napisałem wyżej po za tym interesuję się piłką nożną! Aktualnie gram w amatorskiej drużynie piłki nożnej. Uczę się w Technikum Informatycznym. Lubię współpracować w grupie :)


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.2.5


Lubisz serwery tego typu? : Oczywiście :


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Mam dużo wolnego czasu którego chciałbym wykorzystać jak najlepiej! Mam nadzieję że pomoże mi w tym wasz serwer i osoby które trafią na WhiteListe! Bardzo dobrze odnajduje się w grupach! Mam poczucie humoru! Lubię współpracować z innymi osobami!


Dobry pomysł na serwer ?: Jak najbardziej powinno być więcej takich serwerów!


Drużyna Blue/Red: Red


Nick z gry: Toshiros95

Opublikowano
Wiek:15



Imię:Mateusz



Skype:(tak lub nie):Tak i Nie ponieważ nie mam mikro ( ale pisać i podać mogę)



Ogar:(Opisz):Tak! Jestem bardzo ogarnięty i nie cheatuje nie spamie itp



2 zdania o sobie:

Mam na imię Mateusz.Mam 15 lat i po wakacjach czeka 2 Gimbazjum

Nie cheatuje na serwerach ponieważ to mi psuje zabawę! Nie spamie ani nie obrażam innych ponieważ szanuje innych ( no chyba że ktoś obraża mnie)


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.2.3



Lubisz serwery tego typu? :Tak



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Lubie serwery tego typu! Jestem ogarnięty. Nudzi mi się



Dobry pomysł na serwer ?:Oczywiście



Drużyna Blue/Red:Red



Nick z gry:NolandPL

Cześć...

Opublikowano

Wiek:+13lat! - 15


Imię: - Kuba


Skype: Tak


Ogar:(Opisz) Ogarnięty !


2 zdania o sobie: Miły, Lubie współpracować !


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Początki na Alphie.


Lubisz serwery tego typu? : Takk loffciam je <33 ;D


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań) Up. Miły, ogarnięty, Współpracuje !


Dobry pomysł na serwer ?: Znaleźliście go ;p


Drużyna Blue/Red:Blue


Nick z gry:TwistedPL


Opublikowano

Wiek: 21

Imię: Marek

Skype: mam

Ogar: Mam.

2 zdania o sobie: Mam spory online, znam MC na wylot, gram uczciwie. Oczekuje tego samego od innych.

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.2.5

Lubisz serwery tego typu? : Inaczej bym tu nie pisał

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Przyczynię się do rozwoju gildii/grupy. Może nagram filmik z serwera (jeśli administracja się zgodzi.

Dobry pomysł na serwer ?: Sądzę że tak.

Drużyna Blue/Red: Wolę Red ale Blue też może być.

Nick z gry: zolwix69

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

Wiek:13



Imię:Patryk


Skype:(tak lub nie):Tak


Ogar:(Opisz):Tak jestem ogarnięty .


2 zdania o sobie:

Mam na imię Patryk.Chodzę do 1 gimnazjum i bardzo lubię gry drużynowe .


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.2.5


Lubisz serwery tego typu? :Tak


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Jestem ogarnięty , przestrzegam zasady . Jestem współpracujący .


Dobry pomysł na serwer ?: Napewno tak


Drużyna Blue/Red:Red

xxx

Opublikowano

Wiek:14

 

 

Imię:Jakub

 

 

Skype:(tak lub nie):Tak

 

 

Ogar:(Opisz):Tak jestem ogarniętym graczem.

 

 

2 zdania o sobie:

Mam na imię Jakub.Mam 16 lat i uczęszczam do 3 gimnazjum.

Jestem wysokim ,dobrze zbudowanym mężczyzną , o krótkich blond włosach..

Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech ,

ale zdarzają się też dni kiedy humor znika z mojej twarzy.

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.2.5

 

 

Lubisz serwery tego typu? :Tak

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Jestem ogarnięty , miły pomocny itp.Nie grifuje i przeszczegam zasad

 

 

Dobry pomysł na serwer ?:Myślę , że tak

 

 

Drużyna Blue/Red:Blue

 

 

Nick z gry:MrgSeta

 

 

 

Sfailowales , na poczatku napisales 14 lat a potem 16 :D

 

 

 

 

 

 

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Wiek:14

 

 

Imię:Jakub

 

 

Skype:(tak lub nie):Tak

 

 

Ogar:(Opisz):Tak jestem ogarniętym graczem.

 

 

2 zdania o sobie:

Mam na imię Jakub.Mam 16 lat i uczęszczam do 3 gimnazjum.

Jestem wysokim ,dobrze zbudowanym mężczyzną , o krótkich blond włosach..

Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech ,

ale zdarzają się też dni kiedy humor znika z mojej twarzy.

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.2.5

 

 

Lubisz serwery tego typu? :Tak

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Jestem ogarnięty , miły pomocny itp.Nie grifuje i przeszczegam zasad

 

 

Dobry pomysł na serwer ?:Myślę , że tak

 

 

Drużyna Blue/Red:Blue

 

 

Nick z gry:MrgSeta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

haha to ile ty w końcu masz lat chłopie najpierw piszesz 14 potem 16 :)

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Wiek: 14 lat

Imię: Kuba

Skype: Tak

Ogar:9/10 Jestem ogarniety w minecraftcie jak i w realu :) Nie jestem graczem typu ,,Daj diaksa bo ja nie mam!!!111jedenjeden''

2 zdania o sobie: Miły,ogarniety,lubię rywalizacje.Nie umiem zbytnio przegrywać,uwielbiam grać w piłke nożną.

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Od wersji beta 1.3

Lubisz serwery tego typu? : Loffam ;3

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań) Ponieważ jestem miły,przyjazny,nie lubie sie kłócić lecz jak mi ktoś zajdzie za skóre to ma lipe :D Lubie sie klepać w minecraftcie jak i skakać na parkourach(jestem w tym dosyć dobry) Lubie się dobrze bawić.

 

Dobry pomysł na serwer ?: Dobry,jak by nie był to bym tego nie pisał :D

 

Drużyna Blue/Red: Blue :)

 

Nick z gry: TheGamePOLSKA

Opublikowano

Wiek: 16


Imię: Piotr


Skype:(tak lub nie): Tak


Ogar:(Opisz): Ogarniam, gram zespołowo i nie "sępie" :P.


2 zdania o sobie: Jestem miły pracowity, chętnie gram zespołowo ;p


Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : 1.1.6 chyba(nie pamietam było to jakieś 2 lata temu)


Lubisz serwery tego typu? : Pewka


Czemu
akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3 Zdania): Poniewważ lubię gre zespołową, dogaduje się z innymi ;D i bardzo bym chciał xD


Dobry pomysł na serwer ?: Jasne że Tak!


Drużyna Blue/Red: Red :D (ew Blue)


Nick z gry: Deadhers

PROSZĘ O POINFORMOWANIE MNIE O TYM CZY ZOSTAŁEM PRZYJĘTY CZY TEŻ NIE. :)

X


by Me.

Opublikowano

wiek: 14lat

 

Imię: Kacper

 

Skype: Tak, oraz Ts3

 

Ogar: (8/10) Tak (nie dre mordy jak dedam itp.)

 

2zdania o sobie: Jestem pracowity.Lubię budować i walczyć a także kopać surowce

godzinami ( nie nudzi mnie to)

 

Od jakiej wersji zaczołeś grać: Alpha 1.1.0

 

Lubisz serwery tego typu: Oczywiście


Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?: Lubię grać zespołowo.Umiem się dogadać z innym i bardzo bym chciał dostać się na WL

 

Dobry pomysł na serwer: Jak najbardziej Tak

 

Drużyna: RED

 

Nick z gry: kacp3rosik

 

Proszę o kontakt, oczywiście jeżeli zostałem dodany

 

 




Serwer Minecraft 20 slotów [survivial/Klany]


Super serwer sponsorowany !Brak lagów, wkrótce rekrutacja !


IP: 94.23.91.50:25575


Opublikowano

Wiek:16 lat

 

 

 

 

 

 

 

Imię: Tomek

 

 

 

 

 

 

 

Skype:tak

 

 

 

 

 

 

 

Ogar:Jest bardzo ogarnięty nie krzyczę itp

 

 

 

 

 

 

 

2 zdania o sobie: Jestem tomek lubię minecrafta i takie serwer jestem spoko i długo gram i dużo wiem o miecrafcie

 

 

 

 

 

 

 

Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : alpha

 

 

 

 

 

 

 

Lubisz serwery tego typu? : Tak

 

 

 

 

 

 

 

Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:Hmm jestem ogarnięty mam skype mam mutacje znam dużo o minecrafcie pomagam zawsze i myślę że dogadam się z każdym teamem :)

 

 

 

 

 

 

 

Dobry pomysł na serwer ?: Tak

 

 

 

 

 

Drużyna Blue/Red:Blue

 

 

 

Nick z gry: Ciastko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...