Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] sezon oraz stałe obniżenie ceny boahterów


logut1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Kiedy dokładnie kończy się sezon ? Słyszałem , że teraz na wakacje czy to prawda ?

2.Co ile jest stałe obniżenie ceny bohaterów ? Skąd mam wiedzieć którego bohatera cena spadnie ?

Opublikowano

1. Sezon kończy się bodajże w październiku. Okres między sezonami trwa od paźdźernika do stycznia bodajże. (jeśli coś źle jest to poprawcie)

2. Ceny obniżają przy każdym wyjściu nowego bohatera. Obniżane są ceny dwóch najstarszych bohaterów.

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

1. 3 Sezon kończy się końcem października 2013

2. Po wyjściu bohatera, cena najstarszego za 6300 spada do 4800.

Zawiłe to trochę, RIOT pisał, poczytaj więcej

Opublikowano

Yeah, po skończeniu sezonu dostane ramkeee. Wkońcu :D

 

Nie wiadomo czy dostaniesz ramkę.

 

A tu bohaterzy którzy powinni mieć zmniejszoną cenę:

 

Blitzcrank

Graves

Xerath

Opublikowano

Ostatnio spadły cenny kilku np warwick z 1.3k do 450 .

 

 

A ceny są przecież ustalane od daty wydania bohatera więc czemu miał by rivien na 4800 ?

 

Jeszcze jedno pytanie czy jak ukończy się sezon to statystyki z tego sezonu też się usuną ?

Opublikowano

tak od nowego sezonu będziesz nabijał od nowa ale jak byłeś w brązie to pewnie będziesz musiał wygrać więcej meczy niż jak byłeś w platynie żeby być wyżej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...