Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Gramy na Glador.pl S1 (friZz)


BrajanPL12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim! W tym temacie chciałbym wam zaprezentować moją nową serie "Gramy na Glador" Wydaję mi się, że ta seria jest w miare ciekawa,ale:

- Jeśli chcesz krytykować, BO:

(a) nie potrafie się czasem wysłowić - już tłumacze, nie nagrywałem długi okres czasu, musze "nabrać formy" znów i będzie tak jak wcześniej.

( B) słąbo mnie slychać, lub mikrofon czasem piszczy - Mikrofon nie jest profesjonalny, jest w niezbyt dobrym stanie więc przez pare odcinków "MUSICIE" to przecierpieć. Jednakże, kwestia czasu i mam nowy mikrofon.

Mam nadzieje, że się spodoba! Proszę o komentowanie POD filmem jak i tutaj w temacie, oczywiście wszelką (ALE NORMALNĄ, A NIE JAKIEŚ GIMBUSIARSKIE TEKSTY) krytykę, a co do tego w nawiasie, nie przejmuje się tym więc nie musisz się wysilać. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania!

ODCINEK 1:

http://www.youtube.com/watch?v=5IgjpLWUfvA

ODCINEK 2:

http://www.youtube.com/watch?v=00XB4mIqWEI

ODCINEK 3:

http://www.youtube.com/watch?v=bKdBXBr5T-8

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...