Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z dodanie potworów priv. GladoR (brak pliku monster)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie, mam problem z dodaniem mobów do Kamer moda.
Robiłem wszystko tak jak w poradniku na stronie Kamer moda:

1. Ściagamy program do wypakowywania: Download
2. Wypakowujemy zawartość do danego klienta serwera
3. Uruchamiamy klienta serwera
4. Wyskoczy okno Python Loader (jeśli nic nam nie wyskoczy przy uruchamianiu klienta, zmieniamy nazwe pythonloader.mix
4a. jeżeli nie wyskoczy okno to zmieniamy nazwe pliku python na logininfo i uruchammiamy klienta(tu komunikat nie wyskoczy)

5. Powinien utworzyć nam 2 pliki npclist.txt(moby/npc) i atlasinfo.txt(wpisy do map)
6. Wklejamy oba pliki do folderu mod który znajduje sie w kliencie gdzie mamy zainstalowanego moda
7. Teraz wchodzimy do folderu pack klienta i kopiujemy pliki npc, npc2, monster, monster2 (głównie w tych plikach znajdują sie moby i npc) i wklejamy do folderu pack gdzie mamy zainstalowanego moda
7a. Lub kopiujemy cały folder pack do folderu gdzie mamy moda i podmieniamy, to na tyle. moby i mapy powinny być widoczne na modzie :)
7b. Możemy też sciągnąć map patcha(jest tam troche map), wkleić do moda i wrzucic te 2 pliki co wcześniej wypakowaliśmy z klienta.

Przy punkcie 7, gdzie trzeba skopiowac pliki monster i monster2, jest problem, ponieważ w w folderze PACK nie ma tych plików.

Co robić ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...