Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ma ktoś Spolszczonego Clienta lub Baze MySQL ? [Pliki by Invoice]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Źrodło ; http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2629982-release-2013er-basis-files-client-invoice.html


Kilka pytan ;

Czy pod te pilki serwerowe zwykly client 2013 PL'a bedzie dzialac jak zmienie Ip root na swoje dodam ?

Czy ma ktos moze CAŁEGO Clienta By invoice spolszczonego? lub item proto i mob proto

Dlaczego nie moge spolszczyc Item_proto w cliencie Dla testu spolszczylem (tylko) miecz na 1 lvl zapisalem spakowalem podmienilem odpalam i LOG??????!!!!

@EDIT a i jeszcze Czy ma ktos Item proto i Mob proto w bazie MYSQL spolszczone?
:angry: :angry: :angry: :angry: :(

SS: Po dodaniu spolszczonego Desingu /[interfejsu] (Zeptos Desing czy jakos tak Nie ja spolszczalem )

LOG ;/

http://scr.hu/0b66/d5169

Wciąż czekam na odpowiedz ..;)


Zależy mi na spolszczeniu clienta.. ponieważ wszystko jest dodane bez żadnych bugów na start jedynie bugi możemy zrobić (sami) -.-

Za spolszczonego clienta daje limit oraz 5 do profilu !



ref

Opublikowano

Co do designu, masz crash rootów.

Tak na cliencie pl'a powinno działać.

Co do spolszczenia itemproto, pierwsze podejrzenia rzucał bym na packera, bo żeby zje*ać tak prostą robotę, trzeba być totalnym debilem. (Wnioskuję że nie jesteś)

 

Ps. Jeżeli chcesz spolszczyć, spolszcz itemproto po stronie serwera, lub clienta. I potem lecisz konwerterem.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

jeśli chcesz spolszczenie to licz na dużo błędów. Nie polecam Ci ogółem

DarkNe3s | Projekt Nad Serwerem Metin2


y5xzxs.jpg


"Cross Bogiem , Moc Nałogiem , Życie zabawą , zębatka podstawą"


170 postów / Done.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...