Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Minecraft 1.6.1 for free (Będzie dzialać kazdemu) + Darmowe skiny i pelerynki


TheMatik12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

www.minecraft.zyczu.pl

 

skan: strona autora

 

A wieć tak

pobieramy launchera

wchodzimy w mody:

wybieramy 1.5.2 Standard mods

wprowadzamy nick

wchodzimy na serwer multiplayer zyczu.pl

registrujemy sie

wychodzimy

wchodzimy na

www.minecraft.zyczu.pl

logujemy sie pod passy z serwera zyczu.pl

dodajemy sobie pelerynke & skina (jesli chcemy)

wchodzimy w launcher minecraft by zyczu

dalejmy w mody:

1.6.1 standard mods

czekamy aż sie zaladuje i mamy 1.6.1 z darmowymi skinami + pelerynkami (oczywiscie jesli ktos inny ma minecraft by zyczu widzi twojego skina i pelerynke!)

Have Fun

mamy 1.6.1

csrvlogo.png

Opublikowano

ale w tym jest keylogger!!!!!

nie ma. wiecej niż +100 osób gra i nikt nie ma tego virusa...

csrvlogo.png

Opublikowano

"osub" Panu podziękujemy, nie ściągamy :]

uuu przez jeden błąd kturego juz nie ma nie chcecie 1.6.1 Buuu.

csrvlogo.png

Opublikowano

są już dziesiątki takich poradników na mpc.. nabijanie postów ;d

wiele osób mówi ze nie działają te launchery ale ten działa

csrvlogo.png

Opublikowano

Nie rozumiesz że jest już tego masa po co więcej srać tym... + jaką ty masz ortografię ja mam same gały w szkole z tego, a jakoś ogarniam... Weź wyjdz stąd i nie wracaj. Za niedługo będzie kolejna aktualizacja i luncher znowu będzie trzeba robić od nowa i tak cały czas. Ja tam siedzie na 1.5.2 i nie płacze, a jak masz z tym problem to już nie mój problem.

banner.gif

Najlepszy OTS !!! Rejestrując się przez ten link zyskujesz!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Keylogger ziom , jakbyście chcięli u mnie na kanale jest sposób który w 100% działa , przynajmiej mnie i kolegom , zapraszam : AntyBolo ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...