Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Tut o fpsach pomógł ale nie na tyle... (MAŁO FPS)


Koxmans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie mam problem, dokładnie z fpsami. Wygląda to tak gram na najniższych, roździelczość 800x600 i mam 30-10 fpsów.

 

Parametry :

Celeron M 1.7

1gb ram

Intel GMA 950 64mb vram.

 

Chciałbym wycisnąć z tego lapka jak najwięcej czyli żeby minimum było 20 fps przy TF'ach.

Słyszałem o Ace Client ale nie ogarniam jak i co to pomaga. Macie jakieś jeszcze propozycje? Cały tut o fpsach przeczytałem i zrobiłem co mogłem i tak szczerze nie za dużo mi to dało. ;/

 

Może zmienię skina map chociaż nie wiem jak to się robi, ale słyszałem że pomocne.

Opublikowano

Skoro wszystko wykorzystałeś to już nic nie pomoże. Za słaby sprzęt. Gry gra ci się ładuje to wyłącz lolclient.exe może pomoże.

Opublikowano

Zrobiłeś WSZYSTKO z tego TuTka? Jeśli tak to spróbuj podkręcić kartę (google) lub graj na TT (ja mam tam więcej FPS)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Wyłączyłeś cienie? Mimo FPS'ów ping jest stabilny?

 

30-10 FPS normalnie, a w teamfightach ile masz?

 

Nie masz zbędnych spowalniających dodatków? Jak masz to usuń je CCleanerem.

Opublikowano

Na TT mam równe 8fps i nie widze podłogi.

 

--

 

Cienie wyłączone, ping max. 40-50, w TF'ach mam 15 fpsów czasami 10 lub nawet 20 ;o

Cleanerem czyszcze regularnie co tydzień.

Opublikowano

Ktoś jeszcze się wypowie?

Ale co ty jeszcze chcesz usłyszeć.

Słaby komp i nic wiecej.

I lepiej na tym crossie zapierdaj niz mialbys ludzia psuc gry.(bo nawet progamer na 15 fps nie pociagnie :/)

Opublikowano

Ty mi możesz jedynie wyjść bo wiem jak da się wyciągnąć więcej tylko nikt mi nie chce pomóc np. skiny na fps do mapy a nie ma polskiego poradniku... , ace client o którym wiadomo mi tyle ile o tobie u ;) I nie psuje gier, tylko je carry'uje w 25fpsach...



na 22lvl mam 123 wygrane, ciekawie ile będzie na 30 ;)

Opublikowano

....bo wiem jak da się wyciągnąć więcej tylko nikt mi nie chce pomóc np. skiny na fps do mapy a nie ma polskiego poradniku......

To jeżli mowisz ze nie ma zadnego polskiego poradnika do tego"zwiekszanie fps" to daj przynajmniej link do poradnika w jezyku angielsim, moze cos sie wykombinuje.

 

 

 

I nie psuje gier, tylko je carry'uje w 25fpsach...

 

na 22lvl mam 123 wygrane, ciekawie ile będzie na 30 ;)

A co do tego to sie nawet nie wypowiem... albo.. daj link do lolkiga a nie z dupy takie cos napiszesz ( chce sie posmiac z ciebie z tego jaki jetses "pro")
Opublikowano

ACE Client jest już dawno nie wspierany.

 

@topic

Nie da się nic więcej zrobić, ale za 700 zł można już lepszego używanego kompa kupić. Możesz jeszcze spróbować zoptymalizować system, zrobić format itd.

PMK3yt4.png

Opublikowano

@up

Po pierwsze kupujesz runy tier 1 i 2. Realy ?! o.O

Po drugie weź sie ogarnij ja ci zycia prywatnego nie wypominam.

A po trzecie daj tej tut o ktorym pisalem do zwikeszenia tych fps ktory nie jest po polsku i nie potrafisz go zrozumiec.

 

BTW.

A twoj nick to normalnie kreatywnoscia tak tryska ze normalnie mam caly ekran ujebany nia.

So realy "xSnicker", pewnie jak wpierdalales tego batonika to ci pomysl zaswital. Tylko zgubiłes "s" :D

Opublikowano

sami eksperci, ale nikt nie napisał najważniejszej rzeczy.

Wyłącz dźwięk w grze, wyłącz wszystko lub zostaw sobie sam dźwięk pingowania , bo to najważniesze, dodatkowe fpsy dla ciebie :P

1372682732-U959763.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...