Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak sprawić żeby skopiowany po reinstalacji systemu BF3 działał (pojawił się jako zainstalowany)


Perfekcjonista

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musimy utworzyć 2 wpisy do rejestru oznaczające instalację naszego BF3.

Pierwszy plik:


Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Battlefield 3]
"GDFBinary"="X:\\Program Files (x86)\\Origin Games\\Battlefield 3\\GDFBinary_pl_PL.dll"
"GameExplorer"="{6A6F748E-88EA-4CAD-B40E-9EBCD59087A8}"
"DisplayName"="Battlefield 3™"
"Locale"="pl_PL"
"Product GUID"="{76285C16-411A-488A-BCE3-C83CB933D8CF}"
"Install Dir"="X:\\Program Files (x86)\\Origin Games\\Battlefield 3\\"

X - oznacza literę dysku Grę możesz umieścić w dowolnej ścieżce bylebyś prawidłowo podał jak we wpisie rejestru (pamiętaj o 2 \\)

 

Drugi plik:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Battlefield 3]
"Uninstall Program"="\"C:\\Program Files (x86)\\Common Files\\EAInstaller\\Battlefield 3\\Cleanup.exe\""
"Uninstall Arguments"="uninstall_game -autologging"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Core]
"ClientVersion"="7.0.0.1"
"ClientPath"="C:\\Program Files (x86)\\Origin\\LegacyPM\\OriginLegacyCLI.exe"
"ClientAccessDLLPath"="C:\\Program Files (x86)\\Origin\\LegacyPM\\CmdPortalClient.dll"
"EADM6Version"="7.0.0.1"
"EADM6InstallDir"="C:\\Program Files (x86)\\Origin"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Core\Installed Games]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EADM]
"ClientVersion"="9.0.15.65"
"ClientPath"="C:\\Program Files (x86)\\Origin\\Origin.exe"

W tym pliku raczej nic nie ruszamy chyba, że macie Origina zainstalowanego w innym miejscu.

Treść plików podanych powyżej wklejamy do notatnika (osobno !!) i zapisujemy np. jako reg1.reg i reg2.reg

Aby wpisy rejestru utworzyły się poprawnie to w notatniku musimy podczas zapisu ustawić na "Wszystkie pliki"

Na sam koniec odpalamy najpierw 1 plik, później 2 i już mamy sprawną instalację BF3.

Liczę na Lajki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...