Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GhostCraft Survival+Frakcje [20s] [Ts3] [Miła atmosfera] [Nikt niema gm] [2013-07-03]


TechPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powstał w [2013-07-03]

---> ! 1.6.1 ! <---

vssoxtp11r0h.jpg

Promocja na Svip i Vip tylko do końca Soboty !
-50%
Nazwa Serwera : GhostCraft Survival+Frakcje
IP Serwera : s54.mineserv.eu:4474
Ilośc Slotów : 20
Rodzaj Serwera : MineCraft 1.5.2
White List : Off
Typ serwera : Survival+Frakcje
Premium : No premium
>> Ip ts3: 178.217.190.54:6410 <--- To jest nasz ts3

Pluginy:
Dobrze dobrane


!!! Żadna ranga niema praw do /i /give /openinv /gm!!!

Nawet Właściciel niema praw do gamemode itp... ;)

Awięc wszyscy grają survival.

Team ogarnięty powyżej 15 lat Z mikro często na ts3 .
Wlasciciel-dominikos129

Wzór na podanie o YouTubera
Nick z Yt:
Nick z gry:
Ile masz lat:
Widzowie[minumum 10]:
Nagrasz serie z serva:
Chcesz za to SuperVip[3mies]:
Co ile dni wrzucisz odc[Min 3dni]:


Wzór na podanie o MoD'a Mc:
Nick:
Jesteś w stanie zapłacić[11zlsms/miech]:
Mikro:
Ile lat:
Ogarniasz komendy(1/10):
Chcesz eq Svipa:

Wzór na podanie o MoD'a: Ts3
Nick:
Mikro:
Ile lat:
Ogarniasz komendy(1/10):



By grać na naszym serverze Non-Premium musisz mieć launcher by zyczu ! :D



Uwaga są konie ;D ! Są naprawde świetne ;D



Admini nie mają GameMode i niema rang za free ! No chyba że MiniVip za reklame .

Opublikowano

A gdzie masz ten keylogger wystarczy zaznaczyć inna opcje ... Wchodziny w ustawienia i tam "Zezwalaj na użycie nieprawidłowych nicków' ...

"Haha" hejter sie znalazł ;)



Zbanowano SuperVipa za nadmierne wyzywanie oraz reklamowanie innych serverów.



Jutro pojawi się hp nad głowamy ;D Myśle nad postawieniem nowego servera FreeBuild ;D



Nowe rangi na ts3 ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...