Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] World of MineZ |PVP|QUEST|BROŃ|


kanciarzPL

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy z ch?ci? odwiedzisz serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

y122.png


Witam! Z przyjemnością zapowiadam wam serwer World of MineZ.

Co to za serwer? Będzie on polegał na przeżyciu w skrajnych warunkach. Otaczać będą cię ludzie o różnych zamiarach.

Niestety ludzie to najmniejszy problem...

tt0.png

Zombie to temat przewodni serwera. Otaczają cały świat i utrudniają przeżycie. W pojedynkę są słabe i głupie, lecz w grupie bywają zagładą dla gracza.

el3y.png

Są ludzie, którzy będą chcieli ci pomóc. Będą oferowali ci pomoc za rozwiązanie ich problemu. Oczyszczenie miasta czy zebranie poziomu to tylko niektóre. Wynagrodzenie może być różne. Zaczynając od jedzenia, kończąc na broni.

jrh.png

Na serwerze mamy dostępne różne typy broni. Do walki w ręcz: maczeta, katana. baseball. Na odległość: snajperka, AK-47, rewolwer, pistolet, strzelba oraz granat.

Jeżeli chcesz obejrzeć serwer w trakcie przygotowań i masz hamachi śmiało wbijaj na sieci:

world of mineZ

world of mineZ 2

world of mineZ 3

world of mineZ 4

world of mineZ 5

world of mineZ 6

world of mineZ 7

world of mineZ 8

BRAK HASŁA!

IP: 25.197.207.201



Opublikowano

Najnowsze screeny:

Miasto, w którym rozpoczynamy grę (jeszcze brak nazwy):

eyu7.png

Jedno z opuszczonych miast, które możemy napotkać:

oqv.png

 

 

Coraz szybciej zaczynamy z pracami (dołączył kolega). Jeżeli chcesz się przekonać jak to wygląda teraz serdecznie zapraszamy!

Opublikowano

Questów jest gdzieś 4 (oczywiście będzie więcej) a sieć 4 istnieje. Serwer szykowany jest w sposób, gdzie wiele jest tajemnych zejść, kanałów. Trzeba szukać bo nawet daleko od miasta można napotkać opuszczone więzienie, lotniskowiec, miasteczka. Dziś postaram się dodać na serwer możliwość wynajęcia mieszkania na serwerze. Jeszcze nie wiem dokładnie czy wprowadzę pieniądze, czy będzie to bardziej handel wymienny.

Opublikowano

Nowe wieści:

  • Dodano automatyczne zapełnianie się skrzyń co 30 min
  • Zombie poruszają się dużo szybciej
  • Więcej zwierząt!
  • Złamania, zatrucie, krwawienie
  • nowe opuszczone domy
  • policja
  • mieszkania do wynajęcia na lotniskowcu
  • Drop monet z zombie

Co więcej mamy ukończony texture pack. Mogę przesłać na skype.

Skype: thepantuptuss

Opublikowano

Ruszył nabór na budowniczego.

Warunki:

- w miarę ogarnięte komendy World Edit

- kreatywność i pomysłowość

- team speak 3 i mikrofon

- 12 + lat

 

Zgłoszenia wysyłać na: [email protected]

Okres próbny będzie polegał na wybudowaniu jednej z czterech dostępnych budowli: Piętro galerii handlowej, biurowiec, lotnisko, kanały.

Liczymy na zgłoszenia i powodzenia!

Opublikowano

Wczoraj zakończyliśmy budowę pierwszego miasta! Finalnym budynkiem okazała się galeria handlowa Kaskada.

42q1.png

 

Ruszyła budowa miasta Silver Lake (screeny jutro)!

Niestety ten statek rozbił się a załoga wylądowała na dnie oceanu:

4hcf.png

 

 

Mosty łączące miasta:

ae60.png
vq1w.png




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...