Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✮✔✔✔ [KM5!] [2 drużymy] [0 lagów] [Przyjazna atmosfera]✔✔✔✮


ShizeRPLx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię: Marsel , Jakub , Łukasz , Michał , Wojtek.






Skype:(tak lub nie) Tak, masz mnie ..







Ogar:(Opisz) Jak mam opisać swojego ogara ? Pominę to, ponieważ znasz mnie i grałem na paru edycjach twojego serwa.







2 zdania o sobie: Wszyscy chodzimy do jednej budy każdy z nas interesuje się sportem i Grafiką Komputerową. Staramy się być uczciwi i kulturalni, ale nie zawsze nam (mnie) to wychodzi;)







Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Każdy zaczął grać kiedy wyszło Multi, ponieważ nie było większego sensu grac solo na Singlu






Lubisz serwery tego typu? : Oczywiście ostatnio mamy jazdę na survival szczególnie w tym stylu.







Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań) Próbujemy być ogarnięci i ogarniać ortografie i nie trollować przynajmniej członków swojej drużyny. Ostatnio nie ma zbyt wielu serwerów tego typu, a nawet jeżeli są to badziewne z administracją, która ma po 12/13 lat, a tego właśnie byśmy chcieli nie przeżywać. Mamy po : 18 , 17 , 18 , 17 , 15 lat, a więc z tym nie będzie problemu. Jeśli chodzi o ts'a wolimy Skype nawet podczas pisania tego podania rozmawiamy na Skype:)






Dobry pomysł na serwer ?:




Drużyna Blue/Red:

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Imię:Jakub





Skype:(tak lub nie) : Tak





Ogar:(Opisz): jestem człowiekiem uczciwym potrafie się dzielić sympatią z innymi graczami jednym słowem jestem ogarnięty.





2 zdania o sobie:Nazywam się Kuba mam 14 lat (bez mutacji) i interesuję się piłką nożną oraz informatyką.Jestem dobrym budowniczym oraz graczem pvp.





Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Od początku alphy :)





Lubisz serwery tego typu? :Tak bardzo.





Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań):

Ponieważ tak jak napisałem chce zdobyć w tym większe doświadczenie.Lubię grę zespołową.





Dobry pomysł na serwer ?:Bardzo dobry :)

Drużyna Blue/Red: Obojętnie :)



Opublikowano



Imię:Weronika



Skype:(tak lub nie):Tak



Ogar:(Opisz):Jak mam opisać? Umiem pracować w grupie, nie troluje, znam ort. Nie jestem "dzieckiem neo', ani "pokemonem".



2 zdania o sobie:Lubie czytać książki, i oglądać filmy. Ostatnio wziełam się za kanał na YT, i robienie intr.



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.0.0



Lubisz serwery tego typu? :tak, bardzo



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Ponieważ chcę nagrywać, i popracować w grupie. Kocham bić się na dużych wojnach, i opracowywać strategie.



Dobry pomysł na serwer ?:Jeszcze się pytasz? Jasne, że tak, więcej takich.

Drużyna Blue/Red:Blue

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Wiek:+13lat!/14





Imię:Mateusz





Skype:(tak lub nie)Tak





Ogar:(Opisz)tak nie grifuje (Chyba ze atakujemy zamek :D)Nie wyzywam nie kluce sie zbytnio :P





2 zdania o sobie:Jestem Mateusz mieszkam w Holandi studiuje informatyke mam siostre interesuje sie Plywaniem oraz komputerami





Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :Alpha





Lubisz serwery tego typu? :Tak





Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Gdyz zrobiliscie naprawde fajna prezentacje zawsze chcialem sie znalezc na masakrze wiec czemy nie gralem juz na takich serwerach tylko z sezonu 3-4 oraz jestem ogarem :)





Dobry pomysł na serwer ?:Tak

Drużyna Blue/Red:Blue

Opublikowano

Podac nicki .



 

Wiek:+13lat!/14





Imię:Mateusz





Skype:(tak lub nie)Tak





Ogar:(Opisz)tak nie grifuje (Chyba ze atakujemy zamek :D)Nie wyzywam nie kluce sie zbytnio :P





2 zdania o sobie:Jestem Mateusz mieszkam w Holandi studiuje informatyke mam siostre interesuje sie Plywaniem oraz komputerami





Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :Alpha





Lubisz serwery tego typu? :Tak





Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Gdyz zrobiliscie naprawde fajna prezentacje zawsze chcialem sie znalezc na masakrze wiec czemy nie gralem juz na takich serwerach tylko z sezonu 3-4 oraz jestem ogarem :)





Dobry pomysł na serwer ?:Tak

Drużyna Blue/Red:Blue

 

 



Imię:Weronika



Skype:(tak lub nie):Tak



Ogar:(Opisz):Jak mam opisać? Umiem pracować w grupie, nie troluje, znam ort. Nie jestem "dzieckiem neo', ani "pokemonem".



2 zdania o sobie:Lubie czytać książki, i oglądać filmy. Ostatnio wziełam się za kanał na YT, i robienie intr.



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :1.0.0



Lubisz serwery tego typu? :tak, bardzo



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Ponieważ chcę nagrywać, i popracować w grupie. Kocham bić się na dużych wojnach, i opracowywać strategie.



Dobry pomysł na serwer ?:Jeszcze się pytasz? Jasne, że tak, więcej takich.

Drużyna Blue/Red:Blue

 

 

 

Imię:Jakub





Skype:(tak lub nie) : Tak





Ogar:(Opisz): jestem człowiekiem uczciwym potrafie się dzielić sympatią z innymi graczami jednym słowem jestem ogarnięty.





2 zdania o sobie:Nazywam się Kuba mam 14 lat (bez mutacji) i interesuję się piłką nożną oraz informatyką.Jestem dobrym budowniczym oraz graczem pvp.





Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? : Od początku alphy :)





Lubisz serwery tego typu? :Tak bardzo.





Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań):

Ponieważ tak jak napisałem chce zdobyć w tym większe doświadczenie.Lubię grę zespołową.





Dobry pomysł na serwer ?:Bardzo dobry :)

Drużyna Blue/Red: Obojętnie :)



Podajcie mi nicki na PW bądź tu :)

1374745634-U865057.gif


Opublikowano

Wiek:+13lat!

17 lat



Imię:

Kamil



Skype:(tak lub nie)

Posiadam



Ogar:(Opisz)

Jeżeli chodzi o to czy jestem ogar to tak xD


2 zdania o sobie:

Nazywam się Kamil, mam 17-cie lat. Chodzę do Liceum Ogólnokształconcego w Legionowie.

Interesuje się piłką nożną, informatyką i ostatnio fizyką ; D



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :

1.6.6, tworzenie serwerów od 1.7.3



Lubisz serwery tego typu? :

Lubie.



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)

Chciałbym pograć z różnymi osobami na takim trybie rozgrywki, współpracować i poznać kilka fajnych osób :) Myślę, że administracja opanowała całą rozgrywke i nie znudzi się ona po 2-3 dniach.



Dobry pomysł na serwer ?:

Myślę, że tak : )

Drużyna Blue/Red:

RED ;)

Nick z gry:

xPolishMe

Opublikowano

Mój nick: Karou

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

dodany

 

Mój nick: Karou



Jakie pluginy? :>

 

@up to nie jest istotne

 

Wiek:+13lat!

17 lat



Imię:

Kamil



Skype:(tak lub nie)

Posiadam



Ogar:(Opisz)

Jeżeli chodzi o to czy jestem ogar to tak xD


2 zdania o sobie:

Nazywam się Kamil, mam 17-cie lat. Chodzę do Liceum Ogólnokształconcego w Legionowie.

Interesuje się piłką nożną, informatyką i ostatnio fizyką ; D



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :

1.6.6, tworzenie serwerów od 1.7.3



Lubisz serwery tego typu? :

Lubie.



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)

Chciałbym pograć z różnymi osobami na takim trybie rozgrywki, współpracować i poznać kilka fajnych osób :) Myślę, że administracja opanowała całą rozgrywke i nie znudzi się ona po 2-3 dniach.



Dobry pomysł na serwer ?:

Myślę, że tak : )

Drużyna Blue/Red:

RED ;)

Nick z gry:

xPolishMe

Dodany

1374745634-U865057.gif


Opublikowano

Wiek:+13lat!/13 za niedługo 14







Imię:Filip







Skype:(tak lub nie)Tak







Ogar:(Opisz)9/10. Nie spinam,ogarniam spiny. Nie wtrącam się w różne kłótnie.Potrafie grać zespołowo.







2 zdania o sobie:Mam na imie Filip,mam 13 lat i lubie gry sandbox.Uwielbiam grać w piłke nożną.Interesuje sie informatyka







Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :Beta 1.3







Lubisz serwery tego typu? :Tak







Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)Nie spinam,jestem ogarnięty. Potrafie klepać.Oraz umiem współpracować.






Dobry pomysł na serwer ?:Tak



Drużyna Blue/Red:Blue



Nick z gry:MrCracKu

Opublikowano

Dupa nie serwer admin wbija na gm i op do bazy przciwnej bazy i wszystko rozwala bo zabilismy mu "KONIE" puzniej zabilismy go druzyna jak afczyl mial 2 staki koxow eq PROT 4 ochrona przed ogniem 4 ochrona przed wybuchem 4 i wszystkie PROT nie da sie tego zrobic bez GM oraz OP SERWER WOGOLE NIE PRZYPOMINA KWADRATOWEJ MASAKRY ADMIN MA PONAD 17 LAT O ILE SIE NIE MYLE A ZACHOWUJE SIE JAK 12 LATEK Z SERWEM NIE POLECAM SERWERA ADMIN ROZDAJE ITEMKI SWOJEJ EKIPIE NIE POLECAM Z CALEGO SERWA ADMIN CZITUJE SOBIE GLOWY YOUTUBEROW TAKICH JAK JJAYJOKER PSPMAGISTER ORAZ NOTCHA I INNY CIEKAWYCH POSTACI ZWOZANYCH Z MINECRAFT.NIE MA AUTOLOG(CZY JAKOS TAK)MOZNA SIE LOGAC PROSTO Z PVP\

PO 2 po chwili zabilismy znowu admina ktory mial znowu [5 stakow] koksow -_-

 

 

 

SERWER DO DUPY!



To dostalem po ddaniu mu linnka do tej propozycji :)

 

 

Admin i co juz bd straszyl -,-

[18:25:24] Admin: to ze jestes idiota i nie potrafisz sie zachowac to inna rzecz
[18:25:57] Ja: tak napewno
[18:25:58] Ja zrobiles
[18:26:02]Ja : sam 7 stakow koksow
[18:26:02]Ja: :)
[18:26:31]Admin: nie siedem tylko jeden idioto
[18:26:31]Ja: i eq ktore sie nie da zrobic bez OPA
:)
[18:26:36]Ja: tak
[18:26:37] Ja: tak
[18:26:43] Ja: jak my mamy z cb7 stakow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...