Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] ExtazyCraft[Free build] [EVENTY] [NOWOSCI] [PVP] [ULTRA VIPY/SUPER VIPY] [EVENTY OX] [EPIC BOSS] [ NOWY TEXTUREPACK] [WYSCIGI KONNE] [1.5.2]<


Niezadbany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zachęcam do przeczytania tego co znajduję się w informacjach dodatkowych!

info.png
kropka.pngNazwa serwera: ExtazyCraft
kropka.pngAdres IP: s112.csrv.pl
kropka.pngPORT: 52405
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak,na arenie
kropka.pngSloty: 40
kropka.pngBiała lista: Nie
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png

kropka.pngOdpowiedni Dobrane
kropka.pngSkonfigurowane

administracja.png

kropka.pngDzikusgg.pngSERWER
kropka.pngHaqengg.pngSERWER
kropka.pngLigetgg.pngSERWER
kropka.pngZeQuSgg.pngSERWER

infodod.png
Informacje z Serwera

Spawnujesz się w naszym miescie, na którym
znajdziesz wiele ciekawych atrakcji! No dobrze, teraz do rzeczy. Na
początek dostajesz wyposażenie ( kamienny kilof, siekierę, miecz, łopatę ).

Na serwerze znajdziesz rangi VIPowskie, które znacznie
ułatwia Ci grę i pozwala na szybsze rozbudowanie się Twojej wyspy i ekwipunku. Można
je zakupić na naszej stronie pod zakładką item shop, gdzie znajdziesz takie rzeczy jak: Diamond
packi, Pieniądze (/money), Enchanty, oraz wczesniej wspomniane Rangi!

Skad wziasc pieniądze?

Otóż są różne wyjścia. Specjalnie dla was stworzyliśmy
kasyno, za mala oplata możesz skorzystać z wybranej maszyny, wcielić w
hazardzistę i zagrac o wielkie pieniądze. Następnym wyjściem jest
zbieranie surowcow i sprzedawanie za nie wielką oplata. Kolejnym sposób to
zabijanie mobow, gdzie za każdego potwora otrzymujesz nie wielką zaplatę

( w przyszłości chcemy wprowadzić Questera ).

Mało atrakcji? Nie martw się, teraz przy zabijaniu zombie
będziesz czuć frajdę! Przy każdym ataku mieczem, siekierą lub innym przedmiotem
w Zombie/Creepera/Swinię itd. będzie tryskała krew! Kolejna atrakcją jest
Herobrine. TAK – jest on na naszym serwerze. Herobrine to irytująca osoba,
wchodzaca na Twoją wsype, która robi nie wielkie szkody. Zabijając go, możesz
się poczuć jak prawdziwy bohater, gdyż spawnuje on się BARDZO rzadko.

Dodatkowo możesz siadać na schodach, tak jak
na krzesłach, a to i wiele więcej znajdziesz na naszym serwerze!

Jesteśmy otwarci na wasze propozycje!

ts3logo.png
IP TS3 :Multi-TS.pl
Pomóż rozleklamować serwer!
307b6353afdc82b0ec8066e1b6d2519e20e.png
307b6353afdc82b0ec8066e1b6d2519e20e.png
1-2209864-560x95-7-FF5519-FFFFFF.png
1-2209864-560x95-7-FF5519-FFFFFF.png
1-2209864-350x20-51883C-31531E-372619-FF
1-2209864-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png
eJwrNjQ00ksuLirTK8jhMjUyMTDlSo0oSayqdC5K
eJwrNjQ00ksuLirTK8jhMjUyMTDlSo0oSayqdC5KTCvh8s3MS00Gs4ILMlNSixRcK1OLucwMuYxMTbkMLc25AI35Ex0~.png

 

 

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Za 2 dni event. Przygotujcie sie na OX i powiekszony drop ze stona.


Informacja dodatkowa: W rekrutacji moze wziasc udzial kazdy! Wystarczy zlozyc podanie na forum.

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Bardzo fajny serwer! Admini ogarnięci, nie robią problemu, chętnie pomagają, fajne eventy, i jest co robić, gdyż nie jest to zwykly FB!


- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

Siemanko to ja Ankros

 

 

Wasz TexturPack jest zbugowany...

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

ref

Siemanko to ja Ankros


Wasz TexturPack jest zbugowany...

Nie jest zbugowany... Jak sie logujesz to zle sie wczytuje. Wpisujesz /warp x d potem /spawn i wszystko gra i buczy.

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...