Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak stworzyć wirtualny napęd, aby dodać grę/program?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pokaże Wam to co jest napisane wyżej..

Zaczynamy od pobrania programu, np. tego: DAEMON Tools Lite

Link: http://www.dobreprogramy.pl/DAEMON-Tools-Lite,Program,Windows,12708.html

 

Pobieramy. Zainstalować chyba każdy umie ale napisze co trzeba wciskać: Otwieramy pobrany folder, klikamy dalej, instalacja zaawansowana, odznaczamy wszystko, klikamy dalej, pobieramy, potem wciskamy zainstaluj, dalej, zgadzam się, zaznaczamy licencja darmowa, dalej, dalej, dalej, dalej, Nie zezwalaj .... , dalej, instaluj, zamknij.

 

Pojawi się okno: de69e1eb0de020cdbb26c3b2d7d33176108.162.231.169ss21.jpg

 

 

Klikamy to co na ss de69e1eb0de020cdbb26c3b2d7d33176108.162.231.169ss2.jpg
Potem szukamy obrazu ISO de69e1eb0de020cdbb26c3b2d7d33176108.162.231.169sss1.jpg
Gdy już znajdziesz obraz klikasz zamontuj de69e1eb0de020cdbb26c3b2d7d33176108.162.231.169ss3.jpg
Następnie dwuklik lewym przyciskiem myszki i instalujemy :)
Poradnik wyżej nie jest koniecznie dla piratów, w życiu bywają różne sytuacje, można np. zgubić płyte od gry, a mieć klucz. Wtedy pobiera się z torrentów (czy coś w podobie), obraz ISO i montujemy, odpalamy i gramy :)

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie wiem czy ja cośrobiłem źle ale zawsze wypakowywałem win rarem i śmigało o0

Opublikowano

nie wiem czy ja cośrobiłem źle ale zawsze wypakowywałem win rarem i śmigało o0

Bo Ty nie miałeś obrazu ISO.. Mogłeś od razu instalować .

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

screeny za duże

 

btw. ISO winrarem ciśniesz i też leci

 

takze po co ten poradnik?

Opublikowano

W Windowsie 8 i 8.1 można normalnie uruchomić plik ISO i system automatycznie odpala plik w nowym (specjalnie stworzonym) napędzie. Po wymontowaniu ISO napęd się usuwa :)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...