Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]Nie bedzie nodusa na wersje 1.6.1 :(


Endrimaris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec Scetch opublikował wiadomość iż kończy już z programowaniem nodusa :( . Może cie mnie wyzywać od cheaterów i noobów, ale nie mogę grać bez nodusa. Pamiętam że na jakimś chomiku znalazłem kilka innych clientów problem w tym ze nie pamiętam jak sie nazywały. Jeżeli je znacie (nazwy) to proszę was bardzo o napisanie ich.

 

P.S.

Za wszelakie nazwy dzikęuje :) i oczywiście lajk też będzie ;)

hihihi hehehe hahahaha...

Opublikowano

Xenon

I nie pamietam jak sie nazywalo albo WeepCraft albo WeedCraft. - Jest tam swietna killaura ktora zawsze celuje w glowe przeciwnika.

Opublikowano

Jak nie Nodus to są inne cheaty np. Kronos, Kinky, Obsidian Client, WeepCraft, więc ta informacja dla cheaterów jest zbędna :)

Opublikowano

Dzikuje za wszelkie odpowiedzi :)

 

Temat można zamykać!

hihihi hehehe hahahaha...

Opublikowano

Jest jeszcze wiele świetnych cheatów, których łatwo nie znajdziecie ;) Posiadam do nich adresy, niestety dostałem wytyczne nie podawania nikomu adresu do tych właśnie stron.

Podpowiem 1 rzecz

Cheat zaczyna się na literę I a kończy na M .

Opublikowano

Nodus zakończył działalność, inni znów mówią, że ma być płatnym hackiem ;) póki co polecam Rubix Client, prawie taki sam jak nodus, i wyszedł już na 1.6.1, więc dzieci szybki downloadzik ; )

eminem8mi_nwpxwws.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...