Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] czy zagrał/zagrałabyś


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Mam pytanie do użytkowników MPCForum



czy zagralibyście na serwerze



Który przypomina kwadratową masakrę



Odsłona 5.


Już wam mówię na czym by to polegało



więc na gildię (100%PL) potrzebne by były itemki (i to nie takie łatwe do zdobycia ponieważ chodzi nam o współpracę



graczy ! , nie będzie teamów tylko każdy kto będzie miał takowe itemki bd mógł założyć gildię



Na tym serwerze gracze będą traktowani równo nie będzie możliwości kupna Konta premium



jednakże będzie możliwość wpłacenia datków na serwer.



Slotów byłoby 20 tyle wystarczy



FAQ




Co trzeba zrobić żeby zagrać na waszym serwerze ?



Praktycznie nic ! wystarczy napisać podanie które wygląda tak:





Wiek:+12lat!



Imię:



Skype:(tak lub nie)



Ogar:(Opisz)



2 zdania o sobie:



Od jakiej wersji mc zacząłeś grę ? :



Lubisz serwery tego typu? :



Czemu akurat ty masz się dostać na WhiteListe ?:(2-3Zdań)



Dobry pomysł na serwer ?:





Dlaczego miałbym wybrać akurat ten serwer ?



Plusy +



+praktycznie całodobowa obsługa



+Administracja chętna do pomocy



+Ogarnięte Pluginy



+Ogarnięci Administratorzy!



+Każdy gracz jest równo traktowany!



+ szczera i otwarta administracja !




Minusy -



-Nie jesteśmy w stanie wszystkiego załatwić !



-Nie mamy technika więc jakichś dodatków nie jesteśmy w stanie dodać !





Wszystko super ale ja nie mam Premium czy mógłbym i tak grać ?




Ależ oczywiście , wgrany jest plugin AuthMe Dzięki któremu nie będzie większego problemu z zarejestrowaniem konta non premium :)




Więc proszę napisać pod tematem czy zainteresowałoby was to ;)(oczywiście można już pisać podania)





Czy jest możliwość aby jakoś rozpowszechnić ten serwer ?



Jasne , możesz napisać motywujący komentarz na MPC lub nagrać


coś na YouTube


1374745634-U865057.gif


Opublikowano

1.Za mało slotów,nie ma po co robić gildii.
2.Jest bardzo dużo ogarniętych tego typu serwerów,więc pewnie nic nie osiągniecie.
Osobiście nie zagrałbym,bo skoro nie macie technika to nie możecie napisać własnego anty-cheata,a więc będzie można łatwo oszukiwać system. I nie tylko.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Za mało slotów,nie ma po co robić gildii.

2.Jest bardzo dużo ogarniętych tego typu serwerów,więc pewnie nic nie osiągniecie.

Osobiście nie zagrałbym,bo skoro nie macie technika to nie możecie napisać własnego anty-cheata,a więc będzie można łatwo oszukiwać system. I nie tylko.

na te "nodusy itd " mamy sposoby , mało slotów ? a ile ty byś chciał ? właśnie oto chodzi , żeby gracze musieli się zgrać

Może i jest dużo tego typu serwerów ale nie widziałem jeszcze żadnego ogarniętego

1374745634-U865057.gif


Opublikowano

Z opisu wynika, że to kolejny sv+frakcje z white listą. Pomysł raczej nie wypali bo jest dużo takich serwerów, które mają np 100 slotów i wydaje mi się, że jak ktoś miałby do wyboru twój serwer gdzie musiał by czekać na dodanie na WL albo serwer 100 slotowy gdzie może zacząć grać od razu to raczej wybierze tą drugą opcje. To jest tylko moje zdanie więc możesz się z nim nie zgodzić.

Opublikowano

Możliwe, że bym zagrał, ale jak większość zauważyła jest trochę za mało slotów. Jednakże serwer zapowiada się ciekawie. Oby tak dalej! Leci dla was like ;)

Opublikowano

Tez bym zagrał jak by było wiecej slotów !

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...