Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Większość Polskich Znaków W Questach I Locale_Big5.lua


ormax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj chce się z wami podzielić tą wiedzą o polskich znakach w questach i pliku locale_big5.lua

Jak zapewne wiecie w questach oryginalnych są dziwne znaczki (nie chińskie),

które dopiero po formatowaniu na Chiński (big5) pokazują się na ich miejsce chińskie(prawdziwe).

Zapewnie większość osób z tego forum znają ten sposób ( ale pierwszy go udostępniam)

Pewnie dla części to jest logiczne ale ja się dziś dopiero o tym zorientowałem

 

 

No więc tak :

- Przy tłumaczeniu quest'ów i tego pliku locale_big5.lua

 

można używać:
ł
ć
ż
ą
ę
ó
ń
ż

Nie można :
ź
ś

 

Sprawdziłem ten sposób na kilku questach!

On [sposób] wynika z tego że - w tych dziwnych znaczkach są używane dziwne znaki, ale też większość polskich (wymieniłem je w tabelce "można używać')

I to by było na tyle !

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

ODŚWIEŻAM

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

up : jeszcze nikt się nie skarżył że nie działa...

Ale jeśli rzeczywiście nie działa to proszę o usunięcie tematu!

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

up : jeszcze nikt się nie skarżył że nie działa...

Ale jeśli rzeczywiście nie działa to proszę o usunięcie tematu!

 

Wiem ^^ sam tak myslalem..

na pewno tylko ja mam taki problem,

a szkoda..

po 10minutach dzialania serwera z polskim znakiem wyskakuje w h.. bledow :/

i nikt sie zalogowac nie moge ^^

Szkoda ze mam takiego pecha, z checia bym mial pl znaki :F

pozdr

neveria_team.png

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...